अफगानिस्तानमा रक्षामन्त्रीकै आवासमा आक्रमण

एजेन्सी, २० साउन । अफगानिस्तानका कार्यवाहक रक्षामन्त्री बिसमिल्लाह मोहम्मादीको आवासमा आक्रमण भएको छ। राजधानी काबुलमा रहेको उनको आवासको पाहुना घरमा मंगलबार राति स्थानीय समयअनुसार ८ बजेतिर बम बिस्फोट टोलो न्युज एजेन्सीले जनाएको छ।

रक्षा मन्त्रालयका प्रवक्ताले मन्त्री मोहम्मादी बिस्फोट हुँदा घरमा नरहेकाले सुरक्षित रहेको बताएका छन्। उनको परिवारका अरू सदस्य पनि सुरक्षित छन्।

बिस्फोटको केहीबेरमा घटनास्थल पुगेका सुरक्षाकर्मीले चार जना आक्रमणकारीलाई मारेको समाचारमा जनाइएको छ। काबुलको शिरपुर क्षेत्रमा उच्च सरकारी अधिकारीहरूका आवास बनाइएको छ।

यसैबीच मंगलबार दिउँसो काबुलमा भएको अर्को बिस्फोटमा परी चार जना सर्वसाधारणको मृत्यु भएको छ। मंगलबार दिउँसो तीन बजेतिर सार-ए-चौक क्षेत्रमा बिस्फोट भएको थियो।

Related articles

आईएनजीओको २३ अर्ब लगानी वालुवा पानी

काठमाडौं, १५ बैशाख । गैरसरकारी संस्थाले विभिन्न क्षेत्रमा २३ अर्ब बराबरको रकम खर्चेर कार्यक्रम सञ्चालन गरे पनि देश र जनताको हितमा तात्विक उपलब्धि नभएको पाइएको छ । यो समाचार आजको नेपाल समाचारपत्रमा सुम्निमा काफ्लेले लेखेका छन् । २३ देशका ९८ गैरसरकारी संस्थाले नेपालको विभिन्न क्षेत्रमा २३ अर्व ६ करोड ७४ लाख रुपयाँ कार्यक्रम स्वीकृत गरे […]

श्रीमानको हत्याको आशंकामा श्रीमती पक्राउ

परासी, १४ जेष्ठ । पश्चिम नवलपरासीमा श्रीमानको हत्याको आशंकामा श्रीमति पक्राउ परेकि छन् । जिल्लाको प्रतापपुर गाउँपालिका ९बेलाटारी बस्ने ३७ बर्षिय धम्रराज मुखिया आफनै घरमा मृत अवस्थामा फेला परेपछि श्रीमतिले उनको हत्या गरेको आशंकामा प्रहरीले मृतककि ३६ बर्षिय श्रमित पार्वती देवी चौधरीलाई पक्राउ गरेको जनाएको छ । मृतक मखिया हिजो मंगलबार आफनै घरको कोठामा मृत […]