भारतमा कोरोनाले मृत्यु हुनेको संख्या ५० हजार नजिक

काठमाडौं, १ भदाै । भारतमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनको संख्या ५० हजार नजिक पुगेको छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनका अनुसार भारतमा हालसम्म कोरोनाका कारण ४९ हजार ९८० को ज्यान गइसकेको छ । 

कोरोना संक्रमितको संख्या २५ लाख ८९ हजार ६८२ पुगेको तथ्यांकमा उल्लेख छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ६३ हजार ४९० संक्रमित थपिएका छन् । सोही अवधीमा ९४४ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । 

Related articles

बाढी पीडितहरुलाइ राहत र क्षतिपुर्ती दिलाउनको लागि छिटो पहल गर्ने : नेता कंडेल

🔹जितेन्द्र गुप्ता- परासी, १ श्रावण । नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एव प्रतिनिधिसभा सदस्य देबेन्द्रराज कंडेलले बाढी प्रभावित क्षेत्रको अवलोकन गरेका छन। नवलपरासीको पाल्हिनन्दन गाउपालिका वडा १ शंकरपुर, सुनरी र वडा २ को अमानिगन्ज, सरावल गाउँपालिकाको वडा ६,७ मा आएको बाढीले स्थानीय जनताको घर र बालीमा भएको क्षती समेतको जानकारी लिएका हुन। बाढिले सरावल गाउँपालिकाको विभिन्न […]

सुनवल नगरपालिकामा २५ सैयाको आईशोलेसन सेन्टर निर्माण

परासी, १८ जेष्ठ । पश्चिम नवलपरासीमा २५ बेडको आईशोलेसन सेन्टर निर्माण गरिएको छ । जिल्लाको सुनवल नगरपालिका १ सोमनाथमा क्रोना संक्रमित व्यक्तिहरुलाई राखेर उपचार गर्न नगरपालिकाले आफनो लगानीमा उक्त २५ सैयाको आईशोलेसन सेन्टर तयार गरि संचालनमा ल्याएको हो । देशभरि क्रोना भाईरसको संक्रमण बढदै जाँदा प्रदेश ५ सरकारको निर्णय अनुसार नगरपालिकाले पुर्व तयारी अनुरुप उक्त […]