भारतमा कोरोनाले मृत्यु हुनेको संख्या ५० हजार नजिक

काठमाडौं, १ भदाै । भारतमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनको संख्या ५० हजार नजिक पुगेको छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनका अनुसार भारतमा हालसम्म कोरोनाका कारण ४९ हजार ९८० को ज्यान गइसकेको छ । 

कोरोना संक्रमितको संख्या २५ लाख ८९ हजार ६८२ पुगेको तथ्यांकमा उल्लेख छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ६३ हजार ४९० संक्रमित थपिएका छन् । सोही अवधीमा ९४४ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । 

Related articles

सर्लाहीमा अज्ञात समूहद्वारा गोली हानी एक युवकको हत्या

काठमाडौं, १९ फागुन । सार्लाहीको मंगलवामा अज्ञात समूहको गोली प्रहारबाट एकजनाको मृत्यु भएको छ ।  गोली प्रहारबाट ज्यान गुमाउनेमा स्थानीय ३० वर्षीय मनोज यादव रहेका छन् । प्रदेश नम्बर २ का डीआईजी हरि पालले घटनाको अनुसन्धान भइरहेको बताए । पालले भने,‘‘अनुसन्धान गर्दर्छौँ ।” गएराति अज्ञात समूहले गोली प्रहार गरी उनको हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ […]

बर्दघाटकाे एक फर्निचर उद्योगमा आगलागी भइ १ करोड ५० लाख क्षति

बर्दघाट, १३ कार्तिक । पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटनगरपालिका ४ बर्दघाट बजारमा रहेको जय बुद्ध सिसा प्लाई तथा फर्निचर उद्योगमा आगलागि हुंदा एक करोड ५० लाखको क्षति भएको छ । आगलागिका कारण उद्योमा रहेका सम्पूर्ण सामान र उद्योग परिसरमा राखिएको संचालक राजु पाण्डेको  बा १३ च ८००६ नम्बरको कार समेत जलेर पुर्ण रुपमा क्षति भएको छ । विहान […]