भारतमा कोरोनाले मृत्यु हुनेको संख्या ५० हजार नजिक

काठमाडौं, १ भदाै । भारतमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनको संख्या ५० हजार नजिक पुगेको छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनका अनुसार भारतमा हालसम्म कोरोनाका कारण ४९ हजार ९८० को ज्यान गइसकेको छ । 

कोरोना संक्रमितको संख्या २५ लाख ८९ हजार ६८२ पुगेको तथ्यांकमा उल्लेख छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ६३ हजार ४९० संक्रमित थपिएका छन् । सोही अवधीमा ९४४ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । 

Related articles

ठेकेदार भागेपछि पुल निर्माण अलपत्र

दमौली, ३ मंसिर ।  तनहुँको व्यास नगरपालिका–५ साँगे र म्याग्दे गाउँपालिका–७ रानीटारी जोड्ने साँगे खोलामाथिको पुल निर्माण अलपत्र परेको छ । ठेकेदार सम्पर्कविहीन भएपछि ४० मिटर लामो पुलको निर्माण कार्य अलपत्र परेको हो । विसं २०७३ देखि शुरु भएको उक्त पुलको निर्माण कार्य छ महीनादेखि ठप्प छ । पुल निर्माणको अन्तिम म्याद गत असारसम्म थियो […]

रूपन्देहीमा एक किशोरीको सामुहिक बलात्कार : संलग्न दुइजना पक्राउ

बुटवल, २५ असाेज । मेला हेर्न अाएकि एक १६ बर्षिया किसाेरीकाे सामुहिक बलात्कार भएकाे छ । रूपन्देहिकाे बुटवलमा चलीरहेकाे मेला हेर्न अाएकि १६ बर्षिया किसाेरीलाइ नजिककाे शिबनगर जंगलमा लगेर सामुहिक बलात्कार गरिएकाे हाे । बलात्कारमा संलग्न भएको अभियोगमादुइ जनालाइ प्रहरीले पक्राउ गरेकाे जनाएकाे छ ।  याे घटना रुपन्देहीको देबदह नगरपालिका वडा नम्बर १० चरंगेकाे हाे । […]