तिजको उत्साह : कतै नाच प्रतियोगिता कतै दर

0
281

सुनवल, २२ भदौ । अन्तराष्ट्रिय साक्षरता दिवस र हिन्दुहरु नारिहरुको महान् पर्व हरितालिका तिज २०७५ को अवसरमा शुक्रबार जनसेवा माबि सुनवल ६ बिशासयमा तिजगित प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । बिद्यालयका प्रधानाध्यापक रमेश पौडेलको अध्यक्षतामा रहेको तिजगित प्रतियोगितामा प्राबि तर्फ एन्जिला बुढाथोकिको समुह प्रथम, सुस्मा ढकालको समुह द्धितिय र मुस्कान न्यौपानेको समुह तृतिय भएको छ ।

त्यस्तै निमाबि तर्फ सर्मिला बिकको समुह प्रथम, सुस्मिता नेपालिको समुह द्धितिय र सफल नेपालिको समुह तृतिय भएको छ भने माबि तर्फ रोजिना घर्तिको समुह प्रथम, ज्योति अधिकारिको समुह द्धितिय र गिता थापाको समुह तृतिय भएको छ ।

सो अवसरमा बिगतमा बिद्यालयमा भएका अतिरिक्त क्रियाकलापमा उत्कृष्ठ भएका बिद्यार्थिहरुलाई पुरस्कार बितरण गरिएको थियो । त्यसैबिच बिद्यालयमा अध्यापनरत शिक्षिकाहरुलाई तिजको अवसरमा दर खाने कार्यक्रम सम्पन्न भएको बिद्यालयका सहायक प्रधानाध्यापक चन्द्रकान्त पाठकले बताए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here