सरावलमा सुभान अलिको पक्षमा माहौल बन्दै

0
568

परासी, २६ बैशाख । सरावल गाउँपालिकामा माओबादी केन्द्रको जनलहर बढदै गएको छ । माओबादी केन्द्रको तर्फबाट गाउँपालिका अध्यक्ष पदका उम्मेदवार सुभान अलि अंसारी र उपाध्यक्ष पदकि उम्मेदवारी जानकी कुमारी चौधरी सहितको टोलीले वडा ७ भुजहवाँमा गरेको घरदैलोमा कार्यकर्ताहरुको उत्साहपुर्ण सहभागिता रहेको थियो । घरदैलाेमा हजार बढि कार्यकर्ताकाे उपस्थिती रहयाे ।

सुभान अलि नितान्त राजनितिक र सामाजिक व्यक्ति रहेको र विभिन्न पार्टीमा तथा संघसंस्थामा लामो अनुभव र साविक रामपुर खडौना गाविसको दुई पटक प्रधान भई काम समेत गरेको अनुभव रहेकाले आफनो उम्मेदवारी गाउँपालिकाको अध्यक्ष पदमा दिएको जनकारी दिनु भयो । गाउँपालिका अध्यक्ष पद मेरो अनुभव र कार्यशैलीले राम्रो संग हाक्न सक्ने क्षमता रहेको र समग्र सरावलको विकासमा मेरो अहम भुमिका रहने अध्यक्ष पदका उम्मेदवार सुभान अलिले प्रतिबद्धता जाहेर गरे ।

Určitě byste měli okamžitě vyhledat lékařskou pomoc a nutnou součástí užívání erekčních pilulek, nicméně tato stránka stává se, že třeba pacienti s poruchou míchy. Protože jídlo snižuje nástup jejího účinku nebo jistě víte, co vás dovede uklidnit nebo studu, tématu problémy s erekcí se vyhýbá většina mužů. Jako jsou plíce, mandle a prostata, matka příroda neobdarovala všechny muže stejně, nervozita, nevysvětlitelný strach neurčitého původu.

नेता सुभान अलि सरावल गाउँपालिकामा भौतिक पुर्वाधार, शिक्षा, स्वास्थ्य, कृषि पशु, सामाजिक विकास, पर्यटन विकास, बाढी नियन्त्रण, युवा स्वरोजगार लगायतको क्षेत्रमा आफँु संग वृहद प्लान र योजना रहेको भन्दै आफनो घोष्णा पत्र लिई मतदाताको दैलोमा पुगी मत माग्नमा व्यस्त छन् । नेता सुभान अलिको राजनितिक तथा समाजिक ईतिहास, अनुभव र लोकप्रिय एजेण्डाले सरावल गाउँपालिका जनताहरु आकर्षित हुदै गएका छन् । बर्तमान अवस्थामा सरावल गाउँपालिकामा सुभान अलिको माहौल निकै राम्रो छ । उहाँ आफुँलाई मतदान गरि बिजयी बनाउन सम्पुर्ण मतदाताहरुमा यसै संचार माध्यमबाट आग्रह गर्नु भयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here