समाजिक सद्भाव मजबुत बनाउनु पर्छ : मेयर गुप्ता

0
295


परासी, ५ भाद्र । नेपाल मुस्लिम संघ नवलपरासीले बकरीदको अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान तथा बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरेको छ । भोली बुद्धबार परेको बकरईदको अवसरमा आज परासीमा संघका जिल्ला अध्यक्ष करिम खानको अध्यक्षता तथा रामग्राम नगरपालिकाका प्रमुख नरेन्द्र कुमार गुप्ताको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

मुस्लिम संघले आयोजना गरेको कार्यक्रमको प्रशंसा गर्दै नगर प्रमुख गुप्ताले आपसी सद्भाव कायम राखेर समाजिक सद्भावलाई मजबुत बनाउनु पर्नेमा जोड दिनुभयो । उहाँले हरेक धार्मिक ग्रन्थले समेत मानवहितका मानव एकताको सन्देश दिएको बताउँदै बकरईद पर्वले समेत भाईचारा र एकतामा टेवा पुर्याउने शुभकामना ब्यक्त गर्नुभयो । विगतमा ईद, बकरीद र अन्य मुस्लिम समुदायका पर्वहरुमा सरकारले सार्वजनिक विदा दिने गरेपनि बर्तमान सरकारले विभिन्न ईस्लामिक बिदा दिनेमा उदार नरहेको दुखेसो पोख्नुभयो ।

कार्यक्रममा बर्दघाट नगरपालिका वडा नं.१६ का अध्यक्ष शुकबहादुर गुरुङ्ग, नेपाली कांग्रेस जिल्ला कार्य समिति नवलपरासीका निर्वाचित सचिव बिक्रम यादव, पृथ्वीचन्द्र अस्पताल परासीका निवर्तमान अध्यक्ष सन्तोष श्रिवास्तव, मुस्लिम संघका जिल्ला उपाध्यक्ष बदरी आलम लगायतले बकरीदको शुभकामना दिनु भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा अस्पतालका ५० जना विरामीहरुलाई स्याउ, केरा, अनार र फ्रुटी वितरण गरिएको संघका सचिव आलमगिर खानले जानकारी दिनुभयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here