सुनवलमा तिरुपति मार्ट (शपिङ्ग मल) संचालन : मार्ट सुनवल बजारको एक आकर्षण

परासी,२६ असोज । सुनवलमा तिरुपति मार्ट (शपिङ्ग मल) संचालनमा आएको छ । सुनवल नगरपालिका नगर प्रमुख भिम बहादुर थापाक्षेत्रीले १५ करोडो लगानीमा सुनवल बजारमा उक्त मार्ट संचालनमा ल्याउनु भएको हो । यो मार्ट सुनवल बजारको एक आकर्षणको रुपमा रहेको छ ।

यस मार्टको आज एक समारोह बिच मार्टका डायरेक्टर सपना अधिकारी थापाक्षेत्री सहित सुनवल नगरपालिकाका महिला जनप्रतिनिधिहरुले एकैचोटी मार्टको रिबन काटेर मार्टको उद्घघाटन गरेका हुन् । मार्टका डायरेक्टर सपना अधिकारी थापाक्षेत्री सुनवल नगरपालिका नगर प्रमुख भिम बहादुर थापाकि श्रीमति हुन् । बिजया दशमीको मुखमा आज सप्तमीको तिथी पारी उक्त मार्टको उद्घघाटन गरि संचालनमा ल्याएको हो ।

तिरुपती ग्रुपले संचालनमा ल्याको यो मार्ट सुनवल चोकबाट १०० मिटर पुर्व राजमार्गमै बाटोको दक्षिण साईडमा अवस्थित छ । नगर प्रमुख थापा तिरुपति ग्रुपको अध्यक्ष समेत रहेका छन् । मार्टमा रेडिमेट लेडिज जेन्स फैंसी कपडालत्ता, जुत्ताचप्पल, किचेनमा प्रयोग हुने सबै प्रकारका भाँडाकुडा, गिफ्टका सामान, बच्चाका खिलौना, किराना सरसामान, तयारी खाद्यान्न, राशन, सरसफाईका सामान, फलफुल, तरकारी र घरमा आवश्यक सबै प्रकारका सर–सामाग्रीहरु उक्त मार्टमा पाईने छ । मार्ट भित्रै रेष्टुरेन्ट, मिष्ठान भण्डार, कफी एवं बेकरी शप, ब्राण्डका रकसी, रेमिटांस र पार्किङ्ग समेतको सुविधा रहेको मार्टका डायरेक्टर सपना अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । यस मार्टमा किनमेल गर्न आउने ग्राहकले आवश्यक सबै सामानहरु पाउने डायरेक्टर अधिकारीले विश्वास दिलाउनु भयो ।

सुनवलबासीको मागको आधारमा नगर प्रमुख थापाले यत्रो लगानी गरि व्यक्ति एवं घरमा आवश्यक सबै सामानरु एकै ठाउँमा पाउने गरि मिनि भाटभाटेनी नै संचालनमा ल्याएको बताउनु भयो । यो मार्ट सुनवलबासीका लागि एक उचित र उपयुक्त मार्केट र मिट प्वाईन्टको रुपमा रहने छ । यस मार्टमा पाइने सर–सामानहरु सस्तो र गुणस्तर पनि रहने थापाले जानकारी दिनु भयो । मार्ट मार्फत कस्टुमरलाई एउटै भवनबाट विभिन्न प्रकारका सेवा प्रदान गर्न पाउँदा आफुहरु निकै खुशी रहेको मेयर थापाले जिकिर गर्नु भयो ।

Related articles

भेट्टाएको नागरिकताबाट ६८ करोड ठगी

काठमाडौं , ४ पुष । बाटोमा भेट्टाएको नागरिकताबाट एक व्यक्तिले ६८ करोड रुपैयाँ ठगी गरेका छन् । प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो सिआईबीले ठगीमा संलग्न बिजयनारायण श्रेष्ठलगायत चारजनालाई पक्राउ गरी अनुसन्धान थालेको छ । बाटोमा भेट्टाएको नागरिकताबाट कम्पनी दर्ता गरी उनीहरुले ६८ करोड राजस्व छली गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । प्रहरीका अनुसार उनीहरुले सो कम्पनीमार्फत दुई अर्ब […]

देशभरि संगै नवलरासीमा कोभिड–१९ विरुद्धको खोप शुरु

परासी, १४ माघ । पश्चिम नवलपरासीमा पनि कोभिड–१९ विरुद्धको खोप अभियान शुरु भएको छ । जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयको आयोजनामा जिल्ला पृथ्वीचन्द्र अस्पताल परासीमा आयोजित कोभिड–१९ विरुद्धको खोप अभियान शुभारम्भ कार्यक्रममा लुम्बिनी प्रदेशका भौतिक तथा पुर्वाधार मन्त्री बैजनाथ चौधरीले उक्त खोप स्वास्थ्यकर्मीहरुलाइ हस्तान्त्रण गरि खोप अभियानको शुभारम्भ गरेका हुन् । खोप अभियन शुभारम्भ पछि जिल्ला पृथ्वीचन्द्र […]