सुनवलकाे तुरीयामा बेलब्रिज पुल तयार : यातायात आवागमन सुचारु

परासी, ३० भदौ । पुल भासिएर गत भदौ ११ गतेबाट अबरुद्ध रहेको बुटवल नारायण सडक खण्ड अन्तर्गत पश्चिम नवलपरासीको सुनवल स्थित तुरिया खोला पुलमा बेलीबृज तयार गरी गरी आजबाट सवारी आवागन सुचारु भएको छ  ।

बाढीका कारण पुल भासिदा गत भदौ ११ गतेबाट उक्त पुलबाट यातायात आवागमन अबरुद्ध रहदै आएको थियो । सडक डिभिजन कार्यालय बुटवलका अनुसार पुलको माथी बेलीबृज तयार गरी बेलीबृज मार्फत यातायात आवागमन सुरु गरिएको हो  ।

तत्कालका लागी बस कार जिप लगायतका २० टन सम्मका सवारी साधन एकपटकमा एउटा मात्र आवागमन हुने गरी यातायात आवागमन सुचारु गरिएको सडक डिभिजन कार्यालय बुटवलका प्रमुख जयलाल मरासिनीले  जानकारी दिनुभयो  ।

Related articles

सिमावर्ति बजारमा सटही काउन्टर नहुँदा ठगिमा पर्दै नेपाली जनता

परासी, २८ भदौ । नवलपरासीको सिमावर्ति बजारमा पैसा सटही काउन्टर नहुँदा नेपाली जनताहरु ठगिदै गएका छन् । सो क्षेत्रमा मुद्रा साटने अधिकारीक सटही काउन्टर नभएको मौका छोप्दै स्थानिय साहुहरुले नेपाली उपभोक्तालाई ठग्ने गरेका हुन् । राष्ट्र बैंकले निर्धारण गरेको मुद्रा बिनिमय दर प्रति १ सय भारु रुपैया खरिद गर्दा नेपाली १६० रुपैया १५ पैसा तिर्नु […]

प्रहरी युक्ति तालिम महाविधालयले मनायो ५ औं स्थापना दिवस

🔹जीवन न्यौपाने- भुमही, २३ श्रावण । पश्चिम नवलपरासी जिल्लाको सुनवल नगरपालिका ११ स्थित जर्घामा रहेको प्रहरी युक्ति तालिम महाविधालयले शुक्रबार ५ औं स्थापना दिवस मनाएको छ । काठमाडौंबाट २०७२ सालमा स्थानान्तरण भएको प्रहरी युक्ति तालिम महाविधालयको वि.स.२०७४ साल साउन २३ गते तत्कालीन संगठन प्रमुख प्रहरी महानिरीक्षक उपेन्द्रकान्त अर्यालले उद्घाटन गरेका थिए । स्थापना कालदेखी हालसम्म […]