थुम्सीमा सवारी दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु, २४ जना घाइते

कावासाेती, २९ भदाै । पूर्व पश्चिम राजमार्ग अन्र्तगत गैडाकोट नगरपालिका १० स्मृतिपुल नजिक थुम्सिमा सवारी दुर्घटना हुदा तीन जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्य नवलपुरका अनुसार कॉकडभिट्टाबाट महेन्द्रनगर जादै गरेको सु.प्र–०२–००१ ख ११२३ नंको बस र विपरित दिशाबाट आउदै गरेको ना ६ ख ७१२६ नंको ट्रक एक आपसमा ठक्कर खादा बस सडकबाट १० फिट तल खसेको छ ।

ट्रक चालक र बसका गरि २४ जना घाइते भएका हुन । घाइते मध्ये दुइ महिला र एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । घाइते मध्य तीन जनाको अवस्था गम्भिर रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

सम्पुर्ण घाइतेको भरतपुरको नयॉ मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्य नवलपुरका डिएसपी दिलिप कुमार गिरीले जानकारी दिनु भयो । मृतकको पहिचान नखुलेको गिरीले जानकारी दिनु भयो । दुर्घटना आज बिहान ४ बजेको समयमा भएके थियो 

Related articles

भारतले नहरमा पानी नछोडेपछि पावर हाउसलाई प्रतिदिन ७ लाख २० हजार घाटा

परासी, ३० बैशाख । भारतीय पक्षले गण्डक नहरमा समयमै पानी नछोडेपछि पावर हाउले प्रतिदिन ७ लाख २० हजार रुपैया घाटा व्यहो¥दै आएको छ । गण्डक नहर सहित भारतीय नहर मर्मत तथा सरसफाईका लागि भारीय पक्षले एक महिनामात्र नहरमा पानी बन्द गर्ने सेडुल रहेपनि अहिलेससम्म नहरमा पानी नछोडेपछि नवलपरासीको गण्डकजल विद्युत केन्द्रले प्रतिदिन ७ लाख २० […]

अपडेटः त्रिशूलीमा बस खस्दा पाँचको मृत्यु, २९ घाइते

धादिङ, ५ जेष्ठ । झापाको काकडभिट्टाबाट काठमाडौँतर्फ आउँदै गरेको यात्रुबस धादिङमा आज बिहान दुर्घटना हुँदा चार जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको भने एक जनाको उपचारका लागि लैजाँदै गर्दा बाटोमा मृत्यु भएको छ ।     दुर्घटनामा २९ घाइते भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीका प्रमुख इन्सपेक्टर नवराज ढुंगेलले जानकारी दिएका छन् । ना७ख ४३८७ नंको बस गजुरी […]