१० बर्ष कैद सजाय पाएको अभियुक्त ३ बर्षपछि पक्राउ

परासी, ३१ साउन । नवलपरासी प्रहरीले ३ बर्षदखि फरार रहेको एक अभियुक्तलाई पक्राउ गरेको छ । लागु औषध मुद्दामा १० बर्ष १ महिना ८ दिन कैद सजाय र १ लाख जरिवाना तोकिएको फरार अभियुक्तलाई प्रहरीले पक्राउ गरि अदालतमा बुझाएको छ । जिल्लाको प्रतापपुर गाउँपालिका ३ बस्ने २२ बर्षिय ईन्द्रजित बिनलाई जिल्ला अदालत नवलपरासीले २०७५÷२÷३० गते १० बर्ष १ महिना ८ दिन कैद र १ लाख रुपैया जरिवाना फैसला सुनाएको थियो ।


अभिुक्त बिन ३ बर्र्षदेखि फरार भएकाले प्रहरी उनको खोजी कार्य गरिरहेको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीलले बिनलाई हिजो शनिवार पुर्वी नवलपरासीको बिनयीत्रिवेणी गाउँपालिका २ बाट पक्राउ गरि अदालत बुझाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

Related articles

गर्भदेखि नै बालमैत्री बनाउनु पर्नेमा मुख्यमन्त्रि पोखरेलको जोड

परासी, ३ भदौ । प्रदेश नं.५ का मुख्य मन्त्रि शंकर पोखरेलले गर्भ भित्रै देखी बालबालिकालाई मैत्री प्रवाह गर्न आह्वान गर्दै गर्भपरिक्षण नगराउनका लागि पनि आग्रह गरेका छन् । सुनवल नगरपालिकालाई नेपालकै पहिलो बालमैत्री नगरपालिका घोषणा कार्यक्रममा सो कुरा बताएका हुन् । अहिले गर्भ परिक्षण गराएर बालिका भए गर्भपतन गराउने घटना पनि बाहिर आउने गरेका कारण […]

आक्रोशितले छाडा चौपाया नगरपालिकाभित्र थुने

कञ्चनपुर, ३१ श्रावण। लामो समयदेखि छाडा चौपायाको समस्या झेल्दै आएका कञ्चनपुरको शुक्लाफाँटा नगरपालिकाका बासिन्दाले नगरपालिका कार्यालय बाहिर पर्खालको ढोकाको ताला तोडेर बुधबार साँझ ती चौपायालाई थुने ।  छाडा चौपायाले स्थानीय किसानले लगाएको अन्नबाली खाइदिने र झलारी वन समिति बजारक्षेत्रमा बसेर दुर्गन्धित बनाएकाले सास्ती खेप्दै आएका उनीहरूले झण्डै एक हजारको सङ्ख्यामा रहेका छाडा चौपायालाई नगरपालिका कार्यालय परिसरको […]