भारतबाट अबैध रूपमा ल्याउदै गरेको रागा सशस्त्र प्रहरीद्वारा बरामद

संजय कुशवाहा

परासी २२ साउन । पश्चिम नवलपरासी जिल्लाकाे दक्षिणी सिमावर्ती क्षेत्रबाट सशस्त्र प्रहरीले ९ वटा रागा ( पाडा) नियन्त्रण लिएको छ । बिहीबार बिहान ३ बजेको समयमा प्रतापपुर गाउँपालिका वडा न.५ बैदौली पुल स्थित  भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली अबैधरुपमा लग्दै गरेको अन्दाजी १ लाख ८० हजार मुल्य बराबरको ९ वटा रागा (पाडा ) सशस्त्र प्रहरी वि ओ पि गुठी परसौनीबाट सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक संतोष खरेलको नेतृत्वमा खटिएकाे मोबाइल गस्ती टोली नियन्त्रणमा लिन सफल भएको हो ।

उक्त रागा डोरेयाउदै ल्याउदै गर्दा सशस्त्र प्रहरी टोलीलाई देखि रागा छाडी मानिस भागेका थिए । नियन्त्रणमा लिइएकाे रागा (पाडा) भन्सार कार्यालय महेशपुर पठाईएको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ ।

Related articles

राम प्रसाद जाेशीद्वारा गिदहा गाउलाई २क्विन्टल गाेलभेडा सहयाेग

🔹नन्दु यादव- परासी, ७ बैशाख । पश्चिम नवलपरासी जिल्लाकाे प्रतापपुर गाउपालिका वडा न ३बस्ने रामप्रसाद जाेशीले अाज गिदहा गाउलाई २क्विन्टल गाेलभेडा राहत स्वरुप बितरण गर्नु भएकाे छ ।गिदहामा रहेकाे १४०घरधुरिलाई गाेलभेडा सहयाेग गर्नु भएकाेे हाे ।केही समय देखि कृषि उत्पादन लाई वहाँ बढावा दिदै अाउनु भएकाे छ । जाेशी अहिले गाेलभेडा खेति ,केरा खेति ,बाेडि […]

साढे दुई वर्षपछि उठ्यो कावासोती नगरपालिकाको फोहोर

कावासाेती, २५ भदाै । पूर्वी नवलपरासीको कावासोती नगरपालिकाले लामो समयदेखि उठाउन नसकेको फोहोर उठाउन थालेको छ । कावासोती नगरपालिकासँग रहेको जोडर र टिपर प्रयोग गरेर फोहोर उठाउन सुरु गरेको हो । चाडपर्व नजिकिएसँगै नगरपालिकाले फोहोर उठाउन सुरु गरेको हो । कावासोती नगरपालिकाका इन्जिनियर पवन रुपाखेतीले नगरपालिकाले तत्कालका लागि वडावडाले आफ्नो वडा भित्रको फोहोर व्यवस्थापन गर्ने […]