रामग्राम नगरपालिका द्वारा ७५% अनुदानमा फलफुल बिरुवा वितरण

परासी,असार २२ ।आज पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका द्वारा नगर भित्रका किसानहरुलाई त्यसैगरी सरावल गाउँपालिकामा फलफूलको विरुवा वितरण गरिएकाे छ ।

रामग्राम नगरपालिका प्रमुख नरेन्द्र कुमार गुप्ता र कार्यपालिका सदस्य राेशन साह लगाएतको उपस्थितिमा नगर भित्रका किसानहरुलाई आँप,लिच्ची,अनार,अम्बा र कटहर लगाएत फलफूलहरुको बिरुवा वितरण गरिएको नगर प्रमुख गुप्ताले बताउनु भयाे ।

आँप २ हजार ,सोनकाग्दि १५ सय , लिच्चि १२सय ,कटहर ९सय फलफूलको विरुवा वितरण गरिएकाे कृषि शाखा का प्रमुखले जानकारी दिनुभयाे ।

Related articles

साढे दुई वर्षपछि उठ्यो कावासोती नगरपालिकाको फोहोर

कावासाेती, २५ भदाै । पूर्वी नवलपरासीको कावासोती नगरपालिकाले लामो समयदेखि उठाउन नसकेको फोहोर उठाउन थालेको छ । कावासोती नगरपालिकासँग रहेको जोडर र टिपर प्रयोग गरेर फोहोर उठाउन सुरु गरेको हो । चाडपर्व नजिकिएसँगै नगरपालिकाले फोहोर उठाउन सुरु गरेको हो । कावासोती नगरपालिकाका इन्जिनियर पवन रुपाखेतीले नगरपालिकाले तत्कालका लागि वडावडाले आफ्नो वडा भित्रको फोहोर व्यवस्थापन गर्ने […]

परासीमा पनि मााखनभोगको उद्दघाटन

परासी, २२ भदौ । सिद्धार्थनगर–७, भैरहवामा अवस्थित माखनभोग स्वीट्स एण्ड बेकरी उद्योगले नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका–३ स्थित परासीमा पनि आफ्नो सेवा शुभारम्भ गरेको छ । माखनभोगले आफ्नो शाखाको रुपमा सुनवल रोड, परासीमा सेवा शुभारम्भ गरेको हो । ११ वर्षको अपार सफलता पछि ग्राहकहरुको स्वादलाई ध्यानमा राखी नयाँ व्यवस्थापनका साथ परासीमा सेवा शुभारम्भ गरिएको माखनभोग स्वीट्सका सञ्चालक […]