पालिनन्दन गाउँपालिकाका अतिबिपन्न महिलाहरुलाइ सिलाइ मेसिन बितरण

जितेन्द्र गुप्ता-
महेसपुर, २२ असार। पश्चिम नवलपरासीको पाल्हिनन्दन गाउँपालिकाका गरिब बिपन्न महिलाहरुलाइ सिलाइ मेसिन बितरण गरिएको छ। गाउँपालिका वडा १का २४ जना गरिब तथा अतिबिपन्न महिलाहरुको आयाअर्जन बढाउन उद्देशले उक्त सिलाइ मेसिन बितरण गरिएको हो।

गाउँपालिकाको सिफारिसमा वडा १ मा बसोबास गर्ने अति बिपन्न महिलाहरुलाइ स्थानीय विश्वेस्वर संस्थाद्वारा उक्त सिलाई कटाई मशिन वितरण गरिएको हो।

सिलाइ मेसिन बितरण कार्यक्रम वडा १ अध्यक्ष लल्लन यादबको अध्यक्षतामा तथा पाल्हिनन्दन गाउँपालिका अध्यक्ष बैजु प्रसाद गुप्ताको प्रमुख आतिथ्यता र गाउँपालिका उपाध्यक्ष पाबित्री देबि कोहारको बिशिस्ट आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको हो।

सो वडाको अतिविपन वर्गका महिलाहरुलाई आत्मनिर्भर बनाउने उदेश्यले उक्त २४ थान सिलाईकटाई मशिन वितरण गरिएको संस्थाकि संयोजक पुनम कोहारले जानकारी दिनु भयो।

बितरण कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि दीपक गुप्ता, विशिष्ट अतिथि उपाध्यक्ष पवित्रा कोहार ,संस्था संयोजक पूनम कोहार, सदस्य सीताराम कुर्मी, राजकुमारी कोहार, गुडी हरिजन सनन्दन चौधरी लगायत अन्य को उपस्थिती रहेको थियो।

Related articles

सवारी दुर्घटनामा दुईको मृत्यु

नवलपुर, २७ श्रावण ।  पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपुरको विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका–१ मा भएको सवारी दुर्घटनामा परी दुई जनाको मृत्यु भएको छ । विनयी त्रिवेणी–१ होङसी शिवम सिमेट कारखाना जाने चोकमा पूर्ववाट पश्चिमतर्फ गइरहेको लु १ त ९७५९ नम्बरको बलेरोको ठक्करबाट विपतरीत दिशातर्फ जाँदै गरेको लु २० प ५१७ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा दुई जनाको मृत्यु भएको […]

जनकल्याणद्धारा रणनितिक व्यवासायीक योजना निमार्ण

परासी, ९ असार । जनकल्याण बचत तथा ऋण सहकारी सस्था लिमिटेडले पाच वर्षे रणनितिक व्यवासायीक योजना निमार्ण गरेको छ । समुन्नत समाजका लागी व्यवसायीकता र आत्मनिर्भरता सहितको उत्कृष्ट सहकारी सस्था को परिकल्पना गर्दै आगामी पाच वर्षमा करीव दुई सय प्रतिशतले वृद्धि गरी नेपाल स्तरको प्रोवेशन र एसिया स्तरको एक्सेस ब्राण्ड लिने लक्ष्य लिएको सस्थाका अध्यक्ष […]