सिमावर्ती प्रहरी चौकी तथा सशस्त्र बिअाेपीहरूमा स्वास्थ्य सामाग्री वितरण

परासी, ५ असार । पश्चिम् नवलपरासीमा रहेको योगदान राष्ट्रको लागि नवलपरासी का जिल्ला सयोजक ज्ञानेश्वर सहानी ले प्रहरी चौकी तथा सशस्त्र प्रहरी बलमा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका छन् । आज नवलपरासी जिल्ला को पाल्हिनन्दन गाउपालिका तथा सरावल गाउँपालिकाको सनई प्रहरी चौकी , गेरमी प्रहरी चाैकी , सशस्त्र प्रहरी रगरगनज, सशस्त्र प्रहरी गेरमा , अमानिगनज प्रहरी चाैकी , सशस्त्र प्रहरी भुजहवा, भुजहवा प्रहरी चाैकी र सशस्त्र प्रहरी बल बेलासपुर मा १ लि० सेनेटाइजर , १०० पि० मास्क र ५ पिस फेस स्लाइड , ५ पि० ग्लोप्स लगायतको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका छन ।

दोस्रो चरणको कोरोनाको महामारी विश्व लगायत नेपालमा पनि अति नै डर लाग्दो अवस्थामा पुगी सकेको तथा प्रहरीहरु प्रत्यक्ष रुपमा धेरै नै खतराको सामना गर्नुपर्ने भएकोले स्वास्थ्य सामग्रीको प्रयोगबाट सुरक्षित भएर आफ्नो भूमिका निर्वाह गर्न हस्तान्तरण गरीएको ज्ञानेश्वर सहानीले जानकारी दिएका छन् ।

यस अघि पनि पाल्हिनन्दन गाउपालिका, सरावल गाउँ पालिका,सुस्ता गाउँ पालिका, प्रतापपुर गाउँपालिका , बदघाट नगरपालिका र रामग्राम नगरपालिका भित्र लगायतका सबै मा ७०० पि० मास्क लगायतको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका थिए । यस अभियानमा पत्रकार सुरेश यादव,योगदान राष्ट्रको लागि नवलपरासी का सहसचिव सिद्धान्त पाठक , योगदान राष्ट्रको लागि नवलपरासी का सदस्य सुरज यादव तथा योगदान राष्ट्रको लागि नवलपरासी का सदस्य अाषिश सिह लगायतको सहयोग र सहभागिता रहेको छ ।

Related articles

सरावल गाउँपालिकाद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रलाई उद्धार सामाग्री हस्तान्तरण

उमेश बि.क / नवलपरासी ,४ असार। बाढीको उच्च जोखिममा रहेको पश्चिम नवलपरासीको सरावल गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा विपदका समयमा हुन सक्ने क्षति र त्यसको जोखिम न्यूनिकरणका लागि शुक्रबार अत्यावश्यक खोज तथा उद्धार सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ । सरावल गाउँपालिकाको सहयोगमा सरावल ६ रामपुर खडाैनामा अवस्थित अलहुदा संस्था (मानव सेवा संस्था ) मातहतमा रहने गरि […]

शैक्षिक गुणस्तरमा शिक्षककाे ध्यान किन पुगेन ? : नेता त्रिपाठी

परासी १२ फागुन । नवलपरासी पश्चिम बर्दघाट नगरपालिका-१२ मा रहेको नित्यानन्द रत्नकुमारी माध्यमिक विद्यालयको स्वर्ण महोत्सवको शनिवार सफलताको शुभकामना मन्तव्य राख्दै प्रतिनिधिसभा सदस्य हृदयेश त्रिपाठीले शिक्षा क्षेत्रको सम्पूर्ण बजेट पूर्णरूपले विद्यालय र विद्यार्थीहरु माथि खर्च नभएको र त्यसमा मन्त्रालयको कर्मचारी देखि लिएर विभिन्न तामझाममा शिक्षाको विदेशमा तालिम र विदेशको यात्रामा खर्च भएको सांसद त्रिपाठीले बताएका छन […]