पिसीआर मेसीन संचालन गर्नका लागि भवन निमार्ण कार्य सुरु

परासी २४ जेठ । पश्चिम नवलपरासीमा पिसीआर मेसीन संचालन गर्नका लागि भवनको शिलान्यास गरिएको छ । पृथ्बीचन्द्र आस्पतालको परिसरमा पिसीआर मेसीन संचालन गर्नका लागि ५ काेठे भवनको शिलान्यास गरिएको हो ।

रामग्राम नगरपालिका नगरप्रमुख नरेन्द्र कुमार र पाल्हीनन्दन गाउँपालिका एंव पिसिआर मेसीन संचालन समीतीका संयोजक बैजुप्रसाद गुप्ताले संयुक्त रुपमा पिसिआर मेसीन संचालन गर्नको लागि भवनको शिलान्यास गरेका हुन ।

यस अघि आस्पतालले उद्योग बाणिज्य संघको सभाहल कोठामा बनाएर मेसिन संचालनमा ल्याउने तयारी गरेको थियो तर सर्बदलिय बैठक बसेर बैजुप्रासद गुप्तालाई संयोजक बनाएपछि पिसीआर मेसीन संचालन गर्नका लागि भवन निमार्ण कार्य सुरु भएको छ ।

जिल्लामा पिसिआर मेसीन नहुदाँ बुटवाल भैरहवा जानुपर्ने बाध्यता रहेको थियो । जिल्लामा पिसिआर मेसीन संचालनमा आएपछी बुटवाल भैरहवा जानुपर्ने बाध्यता हटने छ । जिल्लामा पिसिआर मेसिन नहुदाँ पनि स्वाब परीक्षण बुटवाल भैरहवा पठाउदाँ त्यसको रिर्पोट आउन १० देखी २० दिनसम्म लाग्ने गरेको थियो ।

पिसिआर मेसीन संचालन गर्नका ५ कोठा र पाटेशन सहित भवन निर्माण कार्य सुरु भएको पिसीआर भवन निमार्ण समितीका अध्यक्ष शम्भु प्रसाद उपाध्ययले जानकारी दिए । उनको अनुसार पिसीआर मेसीन संचालन गर्नको लागि भवन निमार्ण गर्ने करिब ३५ लाख रुपैयाँ लाग्ने बताए ।

Related articles

शसस्त्र प्रहरीद्धारा साढे तीन लाखको अवैध चल्ला बरामद

महेसपुर, ५ भदौ । शसस्त्र प्रहरीले सिमा क्षेत्रबाट साढे ३ लाख बराबरको अवैध कुखुराको चल्ला बरामद गरि नष्ट गरेको छ । गएराती नवलपरासीको पाल्हीनन्दन गाउँपालिका १ रम्पुरवाँबाट ५ हजार २ सय गोटा अवैध चल्ला बरामद गरि नष्ट गरेको हो । भारतबाट नेपाल भित्राउदै गरेको अवस्थामा शसस्त्र प्रहरी बल बिओपी हरपुरको गस्ती टोलीले सो चल्ला बरामद […]

परासीमा देवी दुर्गा माताको आकर्षण मुर्ति बनाई पुजाअर्चना

परासी, १९ असोज । परासीमा देवी दुर्गाको आकर्षण मुर्ति बनाई भव्य मेलाको तयारी गरिएको छ । हिन्दु समुदायको महान पर्व विजया दशैमा देवी दुर्गाको आकर्षण मुर्ति बनाई निकै सिंगारिएर पुर्जा अर्चना भैरहेको छ । उक्त मुर्तिलाई परासीको हाटवजारमा बुधबार लाग्ने दशंैमा राखि विशाल मेला लगाउने तयारी मेला आयोजक समितिको रहेको छ । रामग्राम नगरपालिका २ […]