सनराईज बैंकद्धारा सुनवल नगरपालिकालाई स्वास्थ्य सामग्री सहयोग

परासी, १९ जेठ । सनराईज बैंक लिमिटेड सुनवल शाखाले सुनवल नगरपालिकालाई स्वास्थ्य सामग्री सहयोग गरेको छ । महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोभिड १९ नियन्त्रण तथा रोकथामका लागि बैंकले एक लाखको उक्त सामग्री नगरपालिकालाई हस्तान्तरण गरेको हो ।

बैंकले नगर प्रमुख भीमबहादुर थापालाई स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरेको हो । बैंकले पिपिई ५५ थान, के एन ९५ मास्क २०० थान, सर्जिकल ग्लब्स ४ प्याकेट, नर्मल ग्लब्स् ४ प्याकेट, सर्जिकल मास्क ५० प्याकेट, सेनिटाईजर १२ पिस हस्तान्तरण गरेको हो । नगर प्रमुख थापाले महामारीको समयमा पनि सहयोग गरेको भन्दै धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो ।

Related articles

प्राथमिक उपचार सम्वन्धी ३ दिने जनचेतना मुलक कार्यक्रम

सुरेश यादव परासी, २९ माघ ।आज याेगदान राष्ट्र का लागि शाखा पश्चिम नवलपरासी काे आयाेजना तथा रामग्राम न.पा , सरावल गा.पा र पाल्हिनन्दन गा.पा काे सहयाेगमा प्राथमिक उपचार सक्बन्धी ३दिने जनचेतना मुलककाे रामग्राम न.पा वडा नं १२ पुरानाे जिल्ला बाल कल्याण काे सभाहलमा उद्घाटन कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ । याेगदान राष्ट्र का लागि पश्चिम नवलपरासीको […]

सुस्ताले गुमायो एक सिमा रक्षक योद्धा

परासी, १७ माघ। देशको भुमिप्रति समर्पित सुस्ताको भुमि बचाउनको लागि आहोरात्र खट्दै आएका इन्ताफ मियाको बिरामीका कारण मृत्यु भएको छ। बिरामीका कारण कमजोर हुँदै गएका मिया ७२ बर्षको उमेरमा मृत्यु भएपछि सुस्ताबासी अत्यन्तै दुखी भएका छन।सुस्ता भुमी जोगाउन सुस्ता सिमामा भारतीय ज्यादतीका विरुद्धमा लडदै आएका मियाको निधन प्रती दुखी हुँदै सुस्ताबासी भन्छ्न हामिले एउटा पिलर […]