नवलपरासीमा आगलागिबाट ४ घर जलेर नष्ट

बर्दघाट, १२ चैत्र । पश्चिम नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिका वडा नम्बर ४ पचपेडामा ४ वटा घरमा आगलागी भएको छ । साेमबार दिउसो २ बजेर ४५ मिनेटको समयमा उमेश राजभरको घरमा आगलागि भएको हो । उमेशका छोरा बर्ष ३ का राहोन राजभरको कपाल मुण्डन कार्य भएको र सोही कार्यमा खाना पकाउने क्रममा ग्याँस सिलिण्डर लिक भएपछि घरमा आगलागि भएको हो ।

आगलागि भएको केहि समयमा ग्याँस सिलिण्डर विस्फोट समेत भएको थियो । आगो छिमेकमै रहेका राजकुमार राजभर, रविन्द्र राजभर र सदाले राजभरको घरमा सल्किएको थियो । आगलागि बाट ४ वटा घर पुर्ण रुपमा जलेको छ । मानविय क्षति भने भएको छैन । 

आगलागि हुनासाथ रामग्राम नगरपालिकामा रहेको दम्कल बोलाईए पनि बाटो साँघुरो भएका कारण आगलागि भएको स्थल सम्म पुग्न सकेन । आगोलाई स्थानिय र सुरक्षाकर्मीको सहायतामा ३ बजेर ४५ मिनेटको समयमा नियन्त्रणमा लिएका थिए ।

आगलागि बाट घर भित्र रहेका सबै सामान, नगद समेत जलेर नष्ट भएको छ । राजकुमार भरले आफ्नी छोरीको विदाईका लागि शुलक्ष सहकारी संस्था भुजहवा बाट ऋण स्वरुप लिएको पैसा र विस्तरा, तत्ताकपडा र पलङ्ग समेत जलेर नष्ट भएको हाम्रा महेषपुर सहकर्मी धु्रव बानीयाले जानकारी दिनुभएको छ । साभार दाैतरी एफएम

Related articles

सवारी दुर्घटनामा एकको मृत्यु, एक घाइते

नवलपुर, २९ असाेज । नवलपरासी पूर्वको बिनयी त्रिबेणी गांउपालिका १ बेसक्याम्प स्थित पूर्बपश्चिम राजमार्गमा सोमवार विहान भएको सवारी दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । अर्का एकजना घाईते भएका छन । जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासी पूर्वका प्रहरी नायव उपरिक्षक लिलाराज लामिछानेका अनुसार भैरहवाबाट पोखरार्फ आउदै गरेकाग १ ख ४१६७ नम्बरको ट्रकले बिग्रिएर रोकी राखेको ना १ […]

पत्रकारले नदी दाेहनकाे सामाचार लेख्दा रुष्ट टयाक्टर व्यवसायीले जाेतेनन् पत्रकारकाे खेत

चितवन, २० असोज । पूर्वी नवलपरासीको कावासोतीका ट्याक्टर व्यवसायीहरु कावासोतीका पत्रकारहरुसँग आक्रामक रुपमा प्रस्तुत भएका छन् । नदी दोहनका सामाचार लेखेको, पत्रकारहरुले सुराकी गरेर ट्याक्टर समाइदिएको, समाचार लेख्दा शीर्षक बंग्याएर हाल्ने गरेको भन्दै कावासोतीका ट्याक्टर व्यवसायीहरु कावासोतीका पत्रकारहरुसँग आक्रामक रुपमा लागेका हुन् । नवलपुर ट्याक्टर व्यवसायी समितिका अध्यक्ष शिव गिरीले पत्रकार रामकुमार श्रेष्ठलगायतका केही पत्रकार […]