प्रहरीद्वारा पिकप गाडि सहित अवैध काठ बरामद

परासी, ४ चैत । नवलपरासी पुर्बको हुप्सेकोट प्रहरी चौकीले एक पिकप गाडी सहित अबैध काठ बरामद गरेको छ।

प्रहरीले हुप्सेकोट गा.पा.-३ गिरुबारी खोलाबाट र वडा नं.२ बाट ३ तर्फ आउदैँ गरेको लु १ ज १८८८ नं.को बोलेरो पिकअपलाई हुप्सेकोटको चौकीबाट खटिएको टोलीले शंका लागि रोकी चेकजाँच गर्ने क्रममा अबैध काठ बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरले जनाएको छ।

उक्त पिकअपमा रहेको सालको चिरान काठ ( ४३.३१ क्यु फिट , ८६ थान ) प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई आवश्यक कारवाहीको लागि डिभिजन वन कार्यालय कावासोती पठाएको छ। प्रहरीका अनुसार चालक फरार छ।

Related articles

अझै रोकिएन भारतीय उखु क्रसिङ्ग : नेपाली किसान मर्कामा

परासी, १९ फागुन । नेपाल चिनी मिलमा भारतीय उखुले नेपालीे किसानहरु मर्कामा परेका छन् । प्रहरी प्रशासनले दिनमा भारतीय उखु आयातमा रोक लगाएपनि रातीरातीको समयमा बिचौलियाहरु भारतीय सस्तो उखु नेपाल भित्राउने कार्यले नेपाली किसानको उखु क्रसिङ्ग हुन नपाएर किसानहरु दुखि बनेका छन् । पश्चिमी नवलपरासीमा संचालित ईन्दिरा, बागमित र लुम्बिीनी चिनी मिलमा भारतीय उखुको चापले […]

नारायणी नदीले खतराको चिन्ह पार गर्यो : सुस्ताबासीमा बाढीको त्रास बढयो

परासी, ५ श्रावण । अबिरल बर्षाका कारण नारायणी नदीमा ठुलो बाढी आएको छ । भारी बर्षाले नारायणी नदीमा खतराको चिन्ह पार गरिसकेको छ । पानीले खतराको चिन्ह पारेगरेपछि पुर्वी र पश्चिमी नवलपरासीमा बाढीको जोखिम बढेको छ । नारायणी नदीमा १२ मिटर पानी पुगे खतराको चिन्छ पार गरेको मापन गरिन्छ तर पानी बढदै यो सामाचर तयार […]