भवन शिलान्यास तथा जिन्सी सामग्री हस्तान्त्रण

परासी, २७ माघ । पश्चिम नवलपरासीकाे सरावल गा.पा.वर्डा नं २ अत्रहटीमा रहेकाे श्री सुवंशी कन्या आधारभुत विधालय काे थप ३ काठे भवनकाे शिलान्यास तथा जिन्सी सामग्री हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ ।

विधालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष गंगा प्रसाद चाैधरी काे अध्यक्षता तथा संघिय सांसद देवेन्द्रराज कण्डेल काे प्रमुख आतिथ्यता एवम् सरावल गा.पा. अध्यक्ष राधेश्याम चाैधरी , सरावल गा.पा. उपाध्यक्ष उत्तमा रायकाे विशिष्ट आतिथ्यतामा कार्यक्रम भएकाे हाे । भने उक्त ३ काेठे भवन निर्माण गर्नका लागि सरावल गा.पा. बाट ३ लाख तथा संसदीय काेषबाट २० लाख बजेट विधालयलाई प्राप्त भएकाे छ । यस्तै सरावल गा.पा बाट १८ वटा डेक्स बेन्च , १ वटा भेकुम क्लिनर र ३ काेठाकाे लागि कार्पेट लगाएत जिन्सी सामग्रीहरु गाउँपालिकाले विधालयलाई हस्तान्तरण गरेकाे छ ।

कार्यक्रममा सरावल गा.पा. वर्डा नं १का वडा अध्यक्ष भेषनारायण चाैधरी , वर्डा नं २ का वडा अध्यक्ष शम्भु प्रसाद चाैधरी , गा.पा. प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत बुद्ध प्रकाश पाैडेल , गा.पा. शिक्षा शाखा प्रमुख तुलसी प्रसाद अधिकारी , देवेन्द्रराज कण्डेलका स्वकिय सचिव कमल किशाेर रायमाझी , प्रहरी चाैकी बासा का प्रमुख , समाजसेवी माेहन शर्मा , चेत नारायण राय , प्रहलाद पासी , प्रकाश भट्टराई , विधालय व्यवस्थापन समिति सदस्य दामोदर देवकोटा लगाएतकाे उपस्थिति रहेकाे थियो ।

Related articles

नवलपुरमा देवचुली महोत्सव आयोजना हुदै

कावासोती, १९ पुष । उघोग व्यापार,कृषि र पर्यटनको समन्वय समृद्धि र समुन्नत नगरको उदय भन्ने मुल नाराका साथ दोस्रो देवचुली महोत्सव सुरु हुने भएको छ । स्थानिय स्तरमा उत्पादन भएका कृषि जन्य वस्तु तथा स्थानिय उत्पादनलाई पहिलो प्राथमिकता साथ फाल्गुन ९ देखि २० गते सम्म महोत्सव आयोजना हुने विहिवार पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी गराइएको छ […]

सहभागीतामुलक स्वबिश्लेषण (पाेसा) कार्यक्रम सम्पन्न

परासी ,१४ असाेज। पश्चिमी नवलपरासीको सुनवलमा गैससहरुकाे लागि सहभागीतामुलक स्वबिश्लेषण (पाेसा) कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । युनाइटेड मिसन टु नेपालको सहयोग तथा सुनवल सामुदायिक बिकास केन्द्रकाे अायाेजनामा मंगलबार सम्पन्न भएको हाे। सुनवल सामुदायिक बिकास केन्द्रकी अध्यक्ष सपना अधिकारी थापाको अध्यक्षता तथा युनाइटेड मिसन टु नेपाल नवलपरासी कलस्टर टिम लिटर सब्बु शर्माकाे प्रमुख अातिथ्यतामा सहभागीतामुलक स्वबिश्लेषण […]