प्रहरीद्धारा ३ लाख ७७ हजार मुल्यको अवैध मालसमान बरामद

परासी, २० माघ । नवलपरासी प्रहरीले ३ लाख ७७ हजार मुल्य बराबरको अवैध मालसमान बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटबाट खटिएको प्रहरी टोलीले चिसापानीबाट भन्सार छली लुकाई राखिएको ११ कार्टुन टिपरको एयर फिल्टर बरामद गरि आवश्यक कार्वाहीको लागि महेसपुर भन्सार कार्यालय बुझाएको छ । बरामद मालसमान ३ लाख ७७ हजार ८०२ रुपैया मुल्य बराबरको रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Related articles

महेशपुर भन्सारको राजस्व जम्मा १३ करोड : लक्ष्य अनुसार उठेन राजस्व

परासी, १२ श्रावण । नवलपरासीको महेशपुर भनसार कार्यालयको राजस्व लक्ष्य वर्षेनी घट्दै गएको छ । महेशपुर छोटी भन्सार कार्यालयबाट मूल भन्सारमा स्तरउन्नती  भएपनि राजस्व भने लक्ष्य अनुसार उठन सकिरहेको छैन । महेशपुर भन्सार कार्यालय वि.स. २०७५ श्रावण १ गतेदेखि मूल भन्सारमा स्तर उन्नती भएको थियो । मुल भन्सार घोषणा भएको पहिलो वर्ष कार्यालयले जम्मा १५ […]

परासीको ढल निर्माणमा ठेकेदार २३ लाखको घोटाला गर्दै

परासी, १९ पुष । नवलपरासी जिल्लाको सदरमुकाम विकास कार्यक्रमममा अनियमितता भएको आरोप लगाइएको छ । सदरमुकाम परासीमा निर्माण भैरहेको बाटो र ढल निर्माणमा कमसल ईट्टा र कमसल सामाग्री प्रयोग गरि ठेकेदारले लाखांै रकम अनियमितता गरिरहेको स्थानियले आरोप लगाएका छन् । सरकारले जिल्लाको सदरमुकाम परासीका लागि ४ बर्ष लागातार ५० करोडको दरले २ अर्ब रुपैया लगानी […]