प्रधानमन्त्री ओलीले देशलाई गृहयुद्धतर्फ धकेले : कृष्ण पहाडी

परासी, माघ १६ । मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका संस्थापक एंव नागरिक समाजका अगुवा कृष्ण पहाडीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले देशलाई गृहयुद्ध तर्फ धकलेको आरोप लगाउनु भएको छ ।

मानव अधिकार तथा शान्ति समाज पश्चिम नवलपरासीको २० औं साधारणसभाको शुक्रबार उद्घाटन गर्न भूमही पुग्नु भएका पहाडीले राज्य संयन्त्रको दुरुपयोग गरेर प्रधानमन्त्री ओलीले देशलाई गृहयुद्धतर्फ धकलेको आरोप लगाउनु भएको हो ।

असंवैधानिक तरिकाले गरेको प्रतिनिधिसभा विघटनपछि क्षेत्रवाद र जातिवादले टाउको उठाउन थालेको र चिहानमा दफन गरिएका मुद्दाहरु ब्युँताउने प्रयास गरेर ओलीले देशलाई गृहयुद्ध तर्फ धकेल्ने काम गरेको उहाँको आरोप छ ।

समाजका नवलपरासी अध्यक्षा सन्ताेष अधिकारीकाे अध्यक्षतामा भएकाे २० अाै साधारण सभा तथा ११ अाै अधिवेशनमा विशिट अतिथी पुर्व गृहराज्य मन्त्री देवेन्द्र राजकंडेल लगायतले मन्तब्य राखेका थिए । साभार इमेजखर

Related articles

सिमावर्ति बजारमा सटही काउन्टर नहुँदा ठगिमा पर्दै नेपाली जनता

परासी, २८ भदौ । नवलपरासीको सिमावर्ति बजारमा पैसा सटही काउन्टर नहुँदा नेपाली जनताहरु ठगिदै गएका छन् । सो क्षेत्रमा मुद्रा साटने अधिकारीक सटही काउन्टर नभएको मौका छोप्दै स्थानिय साहुहरुले नेपाली उपभोक्तालाई ठग्ने गरेका हुन् । राष्ट्र बैंकले निर्धारण गरेको मुद्रा बिनिमय दर प्रति १ सय भारु रुपैया खरिद गर्दा नेपाली १६० रुपैया १५ पैसा तिर्नु […]

प्रदेश ५ का १० वटा सडक ‘रिस्क’ जोनमा !

तेजेन्द्र केसी— बुटवल, ८ कार्तिक । तपाईं प्रदेश ५ मा सवारी हाँक्दै हुनुहुन्छ ? यदि हो भने ध्यान दिएर हाँक्दा मात्रै तपाईंको यात्रा सुरक्षित हुन्छ । यो प्रदेशको हाइवेमा सवारी चलाउँदा अधिकतम दुर्घटना हुने १० ठाउँलाई ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले ‘रिस्क’ जोनको सूचीमा सूचीकृत गरेको छ । यो क्षेत्रमा दैनिक सानाठूला दुर्घटना हुने गरेका छन् । प्रदेश […]