बर्दघाटबाट ३ लाख ८७ हजार सहित १२ जना जुवाडे पक्राउ

परासी, १ मंसिर । प्रहरीले पश्चिम नवलपरासीबाट १२ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरेको छ । विशेष सुराकीको आधारमा प्रहरीले जुवा खालबाट होटल संचालक सहित १२ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरि अनुसन्धान प्रक्रिया अगाडी बढाएको छ ।

जिल्लाको बर्दघाटन नगरपालिका २ चिसापानी स्थित ध्रुब भण्डारीले संचालन गरेको रोएल कटेज नामक होटेलमा जुवा खेलीरहेको १२ जना र होटल संचालक भण्डारी गरि १३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार उक्त जुवा खालबाट, ३ तिन लाख ८७ हजार ९६५ रुपैया नगद र ४ बुक तास बरामद गरिएको जनाएको छ । चाँडबाडका बेला जिल्लाको विभिन्न ठाउँहरुमा जुवा तास र कौडा खेल भैरहेको जनगुनासोहरु बढिरहेको हुँदा प्रहरीले निगरानी बढाएको छ ।

Related articles

सुनवल नगरपालिका नेपालकै पहिलो बालमैत्री स्थानिय तह घोष्णा

परासी, ३ भदौ । सुनवल नगरपालिका नेपालकै पहिलो बालमैत्री स्थानिय तह घोष्णा भएको छ । नगर प्रमुख भिम बहादुर थापाक्षेत्रीको अध्यक्षतामा भएको बालमैत्री नगर घोष्णा समारोह बिच प्रदेश ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेलले आईतबार एक भव्य समारोह बिच नगरपालिकालाई नेपालकै पहिलो बालमैत्री स्थानिय शासन नगर घोष्णा गरेका हुन् । सुनवल नगरपालिकाको वार्ड नम्बर १२ भुमहीमा […]

कुर्थावल सडक ग्रावेलिङ्गमा अनियमितता : नाला निर्माणमा पुरानो ईट्टा प्रयोग गरि कुम्ल्याइयो बजेट

परासी, ८ भदौ । नवलपरासीको सरावल गाउपालिका ६ कुर्थावलमा भएको सडक ग्राभेलिङ्ग तथा नाला निर्माण कार्यमा अनियमितता भएको पाइएको छ । कच्ची सडकलाई ग्रावेलिङ्ग गरि दुबै साईडमा ढल निकास बनाउने कार्यमा व्यापक अनियमितता भएको स्थानियहरुले आरोप लगाएका हुन् । उपभोक्ता समितिले स्टिमेट अनुसार काम नगरि ४० मिटर बाटोमा ग्रावेल नखसालेको र ढल निर्माणमा ३ ट्रालि […]