बर्दघाटबाट ३ लाख ८७ हजार सहित १२ जना जुवाडे पक्राउ

परासी, १ मंसिर । प्रहरीले पश्चिम नवलपरासीबाट १२ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरेको छ । विशेष सुराकीको आधारमा प्रहरीले जुवा खालबाट होटल संचालक सहित १२ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरि अनुसन्धान प्रक्रिया अगाडी बढाएको छ ।

जिल्लाको बर्दघाटन नगरपालिका २ चिसापानी स्थित ध्रुब भण्डारीले संचालन गरेको रोएल कटेज नामक होटेलमा जुवा खेलीरहेको १२ जना र होटल संचालक भण्डारी गरि १३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार उक्त जुवा खालबाट, ३ तिन लाख ८७ हजार ९६५ रुपैया नगद र ४ बुक तास बरामद गरिएको जनाएको छ । चाँडबाडका बेला जिल्लाको विभिन्न ठाउँहरुमा जुवा तास र कौडा खेल भैरहेको जनगुनासोहरु बढिरहेको हुँदा प्रहरीले निगरानी बढाएको छ ।

Related articles

पाउरोटीको मूल्य वृद्धिको विरोधमा सुडानमा प्रदर्शन, २२ जनाको मृत्यु

काठमाडौं ,२७ पुस । सुडानमा पाउरोटीको मूल्यमा अत्यधिक वृद्धि गरेको विरोधमा केही दिनदेखि भइरहेको विरोध प्रदर्शनमा मृत्यु हुनेहरूको सङ्ख्या २२ पुगेको छ । खार्तुममा हजारौँ प्रदर्शनकारीहरूले गरेको प्रदर्शनका क्रममा उनीहरू मारिएको अधिकारीहरूले बिहीबार जनाएका छन् ।  सरकारले पाउरोटीको मूल्यमा अत्यधिक वृद्धि गरेको भन्दै आक्रोसित प्रदर्शनकारीले केही दिनदेखि सुडानमा प्रदर्शन गरिरहेका छन् । प्रदर्शनकारीहरूले वृद्धि गरिएको मूल्य […]

उखुको १८ करोड भुक्तानी किसानले अझै पाएनन : पैसा नभएपछि दशैं तिहार मनाउन समस्या

परासी, ५ कार्तिक । चाँडबाडमा पनि उखुको भुक्तानी नपाएपछि नवलपरासीका उखु किसानहरु निराश भएका छन् । तिनबर्षदेखि लागातर भुक्तानीको आश्वासन मात्र पाईरहेका किसानहरु यसबर्षको चाँडबाड दशंै तिहारमा पनि भुक्तानी नपाएपछि पिरमर्कामा परेको बताउछन । उता ४ महिनाको लकडाउनमा ऋण सापटी खोजेर बल्लतल्ल आफनो घर–व्यवहार मिलाए तर अहिले दशंै तिहार मनाउन र गहुँमुसुरो तोरीको खेती समेत […]