उद्योग वाणिज्य महासंघको केन्द्रीय उपाध्यक्षमा गुणनिधि तिवारीकाे उम्मेदवारी दर्ता

परासी, ६ कात्तिक । निजी क्षेत्रको प्रतिनिधिमूलक संस्था नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला /नगर केन्द्रीय उपाध्यक्ष पदमा नवलपरासी उद्योग वाणिज्य संघले संघका सल्लाहकार गुणनिधि तिवारीलाई उम्मेदवार बनाउने सर्वसम्मत निर्णय गरेको छ । 

संघका अध्यक्ष केशव भण्डारीको अध्यक्षता आज बसेको संघको बैठकले महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका अध्यक्ष समेत रहनुभएका तिवारीलाई केन्द्रीय उपाध्यक्ष पदका लागि सिफारिस गरेको हो । आजै अनलाइन मार्फत तिवारीको मनोनयन समेत दर्ता गरिएको संघका महासचिव गिरीराज पाण्डेले बताए ।  तिवारीले वरिष्ठ उपाध्यक्ष पदका उम्मेदवार चन्द्रप्रसाद ढकाल समूहबाट जिल्ला नगर उपाध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी दिएका हु । 

तिवारी यसअघि महासंघमा पटकपटक केन्द्रीय सदस्य रहदैँ पछिल्लो पटक लुम्बिनी प्रदेशको अध्यक्ष हुनुहुन्छ।  महासंघको ५४ औं वार्षिक साधारणसभा तथा निर्वाचन आगामी मंसिर ११, १२ र १३ गते काठमाडौंमा हुँदैछ ।

Related articles

सरावल गाउपालिकाको वार्षिक नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक

🔹उमेश बि.क- परासी, १० असार। नवलपरासीको सरावल गाउँपालिकाको आगामी आर्थिक बर्ष २०७७/२०७८ का लागि नीति तथा कार्यक्रम सार्बजनिक भएको छ । सरावल गाउँपालिकाका अध्यक्ष तथा छैठौं गाउँसभाका सभाध्यक्ष राधेश्याम चाैधरीकाे सभाध्यक्षतामा एक कार्यक्रम बिच गाउँपालिका उपाध्यक्ष उत्तमा रायले नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक गर्नु भएको हो । छैठौं गाउँसभामा प्रस्तुत नीति तथा बार्षिक कार्य योजनामा पुर्वाधार […]

मानव अधिकार शान्ति समाजद्धारा नवलपरासीका स्थानिय तहको ध्यानाकर्षण

परासी, २७ असोज । मानव अधिकार तथा शान्ति समाज नवलपरासीले सोमबार एक कार्यक्रमका बिच नवलपरासीका ४ वटा स्थानिय तहहरुमा ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । शान्ति समाज नवलपरासीका अध्यक्ष सन्तोष अधिकारी क्षेत्रीको नेतृत्वमा रहेको ११ सदस्ययी टोलिले सुनवल नगरपालिकाका मेयर भिम बहादुर थापा, रामग्राम नगरपालिकाका मेयर नरेन्द्र कुमार गुप्ता, पाल्हिनन्दन गाउंपालिकाका प्रमुख दिपक गुप्ता र सरावल […]