प्रहरीद्वारा २१ लाखको १४९बोरा अबैध युरिय मल बरामद

🔹संजय कुशवाहा-

परासी साउन २४। पश्चिम नवलपरासीले २१ लाख ४ हजार ३ सय मूल्य बराबरको युरिया मल सहित २ वटा पिकअप गाडी प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले शनिवार दिउँसो रामग्राम नगरपालिका वडा न.५ बाइपास चोक ( परासी – महेशपुर सडक खण्ड ) मा महेशपुर तर्फबाट परासी तर्फ आउदै गरेको ना ४ च ८३८८ र ना ५ च २९२६ नम्बरको पिकअपमा १४९ बोरा युरिया मल फेरा पारी सोधपुछ गर्दा उक्त मल संग कुनै पनि कागजपत्र फेला नपरेको दुबै पिकअपका चालक सहित पिकअप र युरिया मल तत्काल नियन्त्रणमा लिएको हो ।

नियन्त्रणमा लिएको युरिया मल प्रति बोरामा ५० किलो को दरले १ सय ४९ बोरामा प्रति बोरा ७ सयको दरले १लाख ४ हजार ३ सय मुल्य बराबरको र प्रति पिकअप १० लाखका दरले २ वटा पिकअपको २० लाख गरि जम्मा २१ लाख ४ हजार ३ सय मुल्य बराबरको रहेको छ।

नियन्त्रणमा लिएको २ वटा पिकअप ,२ जना चालक र १४९ बोरा युरिया मल आवश्यक कारबाहीका लागी महेसपुर भन्सार कार्यालयमा पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरीक्षक राजु लामाले जानकारी दिए ।

Related articles

बारा-पर्सामा भिषण हावाहुरीः मृतककाे संख्या ३१ पुग्यो

काठमाडौं, १८ चैत । आइतबार साँझ वर्षासँगै आएको हावाहुरीले बारा र  पर्सामा ज्यान गुमाउनेको संख्या ३१ पुगेको छ । ५०० भन्दा बढी घाइते छन् । हावाहुरीले बारामा मात्रै २७ जनाको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, बाराले जनाएको छ ।ठूलो हताहती भएकाले  कतिपय मृतकहरुको पहिचान हुन सकेको छैन । घाइतेको संख्या बढेपछि अस्पताल भरिएको र उपचारमा […]

आजदेखि देशभर विद्यार्थी भर्ना अभियान शुरु,विद्यालय बाहिर ९१ हजार बालबालिका

भक्तपुर,३ वैशाख। ‘हाम्रो नगर हाम्रो गाउँ, सबै बालबालिकालाई विद्यालय पु¥याऊँ’ भन्ने नाराका साथ सोमबारदेखि देशभर एकैसाथ विद्यार्थी भर्ना अभियान शुरु भएको छ । शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयको आह्वान तथा स्थानीय सरकारको अधिकार अनुरुप सोमबारबाट देशभरका ७५३ स्थानीय तहमार्फत विद्यालय बाहिर रहेका विद्यार्थीलाई विद्यालयमा ल्याउने उद्देश्यका साथ विद्यार्थी भर्ना अभियान शुरु गरिएको हो । मन्त्रालयअन्तर्गतको शिक्षा […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *