नेपाल रेडक्रस सोसाइटी बालपुरीले गर्‍याे बाढी पीडितलाई सहयोग

परासी,१४ साउन । नवलपरासीको सरावल गाउँपालिका वडा नं. २ दंगियामा बाढीबाट हुसेन मुसलमानकाे घर पुर्ण रुपमा क्षति भएको अनुगमन गर्दै नेपाल रेडक्रस सोसाइटी बालपुरी शाखा सरावलले राहत प्रदान गरेको छ ।

बाढीबाट घर पुर्ण रुपमा क्षति भएको मुसलमान परिवारलाई रेडक्रस सोसाइटी बालपुरी शाखाका सभापति प्रदिप अग्रहरी नेतृत्वको टोलीले उनलाई राहत रुवरुप कम्बल,बाल्टी ,त्रिपाल,साडी ,भाडा बर्तन,रुमाल ,तन्ना लगाएतकाे सामाग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् । अबिरल बर्षाकाे कारण मुसलमानकाे घर मंगलबार बिहान ८ बजे पुर्ण रुपमा क्षति भएको हाे । घर पुर्ण रुपमा क्षति हुदा अन्न लगाएत जिन्सी सामान र लत्ताकपडा पुरिएको हाे ।

सुत्न ,बस्न खाना पकाउन समान नभएपछि उनका परिवारलाई रेडक्रसले तत्कालका लागि ओढ्ने ओछ्याउनेको व्यवस्था गर्नुका साथै खाना पकाउन भाँडाकुँडा र अन्य सामग्री उपलब्ध गराएका छौँ”, रेडक्रस सभापति अग्रहरीले भने, “अाठ जनाको परिवार रहेको उहाँ अहिले नजिकैको गोठमा बस्दै आएका छन् ।” भएको नगद, जिन्सी र अन्नपात बाढीबाट क्षति भएपछि पीडित मुसलमान परिवार निकै समस्यामा परेका छन् ।

Related articles

१७ औं धान दिवस मनाउदै कृषकहरुलाइ सम्मान गरियो

परासी, १५ असार । अाज देश भरिनै १७अाै धान दिवस काे उपलक्ष्यमा बिभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएकाे छ।धान उत्पादनमा बृध्दि अात्मनिर्भरता र समृद्धि भन्ने मुलनाराका अाज नवलपरासी मा पनि धान दिवस लाई भब्यता का साथ मनाईएकाे छ । रामग्राम जेसिज परासी काे अायाेजना अाज कृषक सम्मान तथा दहि चिउरा खाने कार्यक्रम भब्यता साथ सम्पन्न गरेकाे छ।रामग्राम […]

जावामा बहुद्देशिय सभाहलको शिलान्यास

परासी , २१ जेठ । नवलपरासीको सरावल गाउँपालिका वडा नं. २ जावामा बहुद्देशिय सभाहल शिलान्यास गरिएको छ।बहुद्देशिय सभाहल बुधबार एक अनौपचारिक कार्यक्रमका बिच सरावल गाउँपालिका अध्यक्ष राधेश्याम चौधरीले शिलान्यास गरेका हुन् । सभाहलको शिलान्यास पश्चात् बोल्दै अध्यक्ष चौधरीले गाउँ घरमा हुने कार्यक्रम तथा पर्यटन संगै अन्य सभा समारोहको लागि सभाहलको आवस्यकता पर्ने बताए । उनले […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *