नवलपरासी प्रहरीद्वारा अबैध मालसामान बरामद

परासी, १२ साउन। पश्चिम नवलपरासीको बिभिन्न ठाउँबाट ९२ हजार मूल्य बराबरको अबैध मालसामान प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । सोमवार दिउँसो पाल्हिनन्दन गाउँपालिका वडा नं. २ भक्सिपुरमा नेपालबाट भारततर्फ अबैधरुपमा लग्दै गरेको ७० हजार मुल्य बराबरको १४ बोरा मटर (केराउ) र सोही समयमा भारतबाट नेपाल तर्फ अबैध रूपमा ल्याउदै गरेको १२ हजार मुल्य बराबरको १२ पिस लेडिज कुर्ता सुरूवाल प्रहरी चौकी महेशपुरले नियन्त्रणमा लिएको हो ।

यसैगरी प्रतापपुर गाउँपालिका वडा नं. ५ भैरवपुरमा नेपालबाट भारकतर्फ लग्दै गरेको १० हजार मुल्य बराबरको ४ बोरा मटर (केराउ) सीमा प्रहरी चौकी बसहियाले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

उक्त नियन्त्रण गरिएको मालसामान साइकलमा राखेर लैजादै गर्दा प्रहरीलाई देखेपछि सामान फाली भागेका थिए ।

उक्त केराऊ र कपडा आवश्यक कारबाहीका लागी महेसपुर भन्सार कार्यालयमा पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरीक्षक राजु लामाले जानकारी दिए ।

Related articles

आमा झारफुकमा गएको बेला घर जल्यो, तीन बालबालिकाको मृत्यु

दांग २८ मंसिर । दाङको बंगलाचुली गाउँपालिका ८ गुराँसेस्थित एक घरमा आगलागी हुँदा एकै परिवारका तीन बालबालीकाको मृत्यु भएको छ । नवराज पुनको दुई तले घर आगलागी हुँदा उनका छोरा सात वर्षीय कृष्ण पुन, छोरीहरु पाँच वर्षीया अस्मिता पुन र साढे दुई वर्षीया अन्जु पुनको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी कृष्णहरि शर्मा पोखरेलले जानकारी दिए […]

ताजिया मेलाको रौनक बढदै : मेलामा दर्शककाे भिडभाड बढदै

परासी, २५ भदाै  । आज दोश्रो दिनपनि ताजिया मेलामा दर्शकको भिडभाड बढदै गएको छ । पश्चिम नवलपरासीमा मंगलबारदेखि शुरु भएको विशाल ताजिया मेलामा दर्शकहरुको भिडभाड बढदै गएको छ । हिन्दु मुस्लिमको आस्थाका केन्द्र मानिने ताजिया मेलामा दुबै समुदायले मिलीजुली यो पर्व मनाउदै आएका छन । मुस्लिम समुदायको महानव पर्व महोर्रमको अवसरमा जिल्लाको विभिन्न ठाउँमा बाँसको […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *