नवलपरासीमा प्रहरीद्धारा १ लाख ९० हजार मुल्य बराबरको सर–सामान बरामद

परासी, ४ श्रावण । नेपाल प्रहरीले नवलपरासीको सिमावर्ति क्षेत्रबाट १ लाख ९० हजार ५ सय मुल्य बराबरको विभिन्न सर–सामान बरामद गरेको छ । प्रहरीले सरावल गाउँपालिका ७ भुजहवाँबाट ६ वटा खशी बरामद गरेको हो । भारतबाट भन्सार छली नेपाल ल्याउदै गरेको उक्त ६ वटा खशी गस्तीमा खटिएको प्रहरी टोलीले बरामद गरेको हो । बरामद ९० हजार मुल्य बराबरको रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यस्तै प्रहरीले पाल्हीनन्दन गाउँपालिका २ बाट ११ बोरा क्यानेडियन मदर बरामद गरेको छ । बरामद मटर ५५ हजार मुल्य बराबर रहेको छ । स्थानिय तस्करहरुले उक्त मटर नेपालबाट भारत भित्राउन खोज्दा प्रहरीले बरामद गरेको हो । कारोबारीहरु प्रहरीलाई देखेर फरार भएका थिए ।

त्यसैगरि प्रहरीले जिल्लाको पाल्हीनन्दन गाउँपालिका २ मुडेराबाट ५३ बोरा युरिया मल पनि बरामद गरेको छ । व्यपारीले भारतबाट भन्सार छली घरमा लुकाई राखेको उक्त युरिया मल विशेष सुराकीको आधामार प्रहरीले बरामद गरेको हो । बरामद मल ४५ हजार ५ सय मुल्य बराबर रहेको र व्यपारीले मल किसानहरुलाई बढि मुल्यमा बेच्न राखेको प्रहरीले जनाएको छ । बरामद मालसमानहरु आवश्यक कार्वाहीको लागि महेसपुर भन्सार कार्यालय पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Related articles

  काठमाडौं, २९ पुष । प्रहरीले १ करोड ४ लाख अबैध हुन्डी रकमसहित ५ जनालाई पक्राउ गरेको छ । आइतबार काठमाडौंको न्युरोड र विराटनगरबाट अवैध हुन्डी रकमसहित उनीहरु पक्राउ परेका हुन् । काठमाडौंको न्युरोडबाट ३५ लाख अवैध हुन्डी रकमसहित सुनिल श्रेष्ठ र भरत बस्नेत पक्राउ परेका छन् ।श्रेष्ठ र बस्नेतसँगै एउटा अल्टो गाडीसमेत नियन्त्रणमा लिइएको […]

पडरीको ३२ विगाहा जग्गा बेच्ने १३ जना विरुद्ध अख्तियारले भ्रष्टचार मुद्दा चलाएपछि पिडित किसानहरुमा खुशियाली छायो

परासी, ४ श्रावण । नक्कली जग्गाधनी खडागरि नवलपरासीको ३२ विगाहा जग्गा बेचेको ठहर भएपछि अख्तियारले १३ जना कर्मचारी विरुद्ध विशेष अदालतमा भ्रष्टाचार मुद्दा दर्ता गरेपछि पिडित किसानहरुमा खुशीयाली छाएको छ । जिल्लाको पाल्हीनन्दन गाउँपालिका वडा ६ पडरीको ३२ विगाहा जग्गा भु–माफियाहरुले मालपोत, भुमि सुधार र साविक गाविसको कर्मचारीहरुको मिलोमतोमा नक्कली जग्गा धनी खडा गरि विक्री […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *