सरावलमा बिधुत ट्रान्सफरमर जडान : गाउँपालिका अध्यक्ष चौधरीले गरे उदघाटन

परासी ,३१ असार। नवलपरासीको सरावल गाउँपालिका भित्र विभिन्न टाेलमा बिद्धुत ट्रान्सफरमर जडान कार्य गरिएको छ।

सरावल गाउँपालिका वडा नं. ६ कुर्थावल, बड्सार र वडा नं. ४ बड्की बडसारमा १०० किलाेवाट क्षमता भएको बिद्धुत ट्रान्सफरमर बुधबार जडान गरि उदघाटन गरिएको हाे ।

बिधुत ट्रान्सफरमर सरावल गाउँपालिकाकाे सहयोगमा गाउँपालिका अध्यक्ष राधेश्याम चाैधरीले उदघान गरि लाइन सुभारम्भ गर्नुभएको हाे ।

साे क्षेत्रमा लाइन नभएको कारणले गर्दा स्थानीयलाई अध्यारोमा बस्न परेकाे थियाे । लाइनबाट बन्चित हुन पुगेका जनताकाे समस्या बुझ्दै गाउँपालिका अध्यक्ष चाैधरीले बिधुत ट्रान्सफरमर जडान गराई उक्त गाउँमा झिलिमिलि गराउनु भएको हाे ।

गाउँमा लाइन जडान भएको हुनाले स्थानीय खुशि ब्यक्त गर्दै जनअपेक्षा अनुसार सरावल गाउँपालिकाले काम गरेकाे प्रशांसा ब्यक्त गर्दै अगामि दिनमा पनि यस्तै उपलब्धि मुलक काम गर्न सुझाव समेत ब्यक्त गरेका हुन ।

Related articles

बिश्व भु–संरक्षण दिवसको अवसरमा बृक्षारोपण

जीवन न्यौपाने-सुनवल, २३ श्रावण । बिश्व भु–संरक्षण दिवसको अवसरमा धुसा बालउधान उपभोक्ता समितिले बुधवार सुनवल नगरपालिका वडा नं. ११ भँडरी नवलपरासिमा बृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । सो बृक्षारोपण कार्यक्रममा सुनवल नगरपालिकाले वडा नं ११ भँडरीमा बनाउन लागेको बालउधान क्षेत्रवरिपरि जामुन, निम, गोलमर, असोका, कल्कि, धुपी, गुलाव, बेल आदिका बिरुवाहरु रोपीएको हो । कार्यक्रममा धुसा […]

सरकार बलत्कारका घटना प्रति गम्भीर हाेउ !

नवलपुर, २० भदाै । देशमा बलत्कारका घटना बढ्दो क्रममा रहेको भन्दै गण्डकी प्रदेशका सांसदहरूले सरकारलाई गम्भीर हुन आग्रह गरेका छन्। सोमबार दिउँसो बसेको प्रदेशसभा बैठकमा बोल्दै सांसदहरूले बलत्कारको घटना बढेको र घटनाको वास्तविकता बाहिर नआएको भन्दै चिन्ता समेत गरे। बैठकको विशेष समयमा बोल्ने सबै सांसदहरूले कञ्चनपुर, पोखरा, कपिलबस्तुमा भएको बलत्कारको घटनाप्रति सरकारको ध्यानाकर्षण गराए। ‘आफ्नै घरमा […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *