नवलपरासीको क्वारेन्टाइनमा रहेका ४५ बर्षिय पुरुषको मृत्यु

🔹रबिन्द्र यादव-

परासी१४ असार। नवलपरासी पश्चिमको बर्दघाट नगरपालिका – २ चिसापानीको क्वारेन्टाईनमा रहेका एक ४५ बर्षिया पुरुषको मृत्यु भएको छ । गए राती करिव २ बजेको समयमा उनको अवस्था गम्भिर भएपछि परिवारलाई खबर गरी उपचारका लागि प्रादेशिक अस्पताल बुटवल लगिएको थियोे र उपचारकै क्रममा उनको विहान ५ बजेको समयमा मृत्यु भएको बर्दघाट नगगगरपालिका मेयर धिरज शर्मा बस्यालले जानकारी दिए ।

बर्दघाट २ चिसापानीकै ति पुरुष यहि असार १२ गते मात्र भारतको मुम्बईबाट आएर चिसापानी दिब्यज्योति बहुमुखी क्याम्पसको क्वारेन्टाईनमा बसेका थिए । उनी पहिल्यै देखि ब्लेड प्रेसर र मुटुको विरामी समेत भएको शर्माले बताए । उनमा कोरोना भए वा नभएको बारेमा भने पिसिआर परिक्षणका स्वाव संकलन गर्ने प्रकृयामा रहेको बर्दघाट नगरपालिकाले जनाएको छ । पिसिआर रिपोर्ट आएपछि मात्र उनको मृत्यु कोरोनाकै कारण हो वा अन्य कारण हो भन्ने पुष्टि हुनेछ ।

Related articles

नेपालमा १७ जना कोरोना संक्रमित थपिए, संक्रमित संख्या ९९ पुग्याे

काठमाडौं, २४ बैशाख । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ९९ पुगेको छ । बुधबार पर्सा (बीरगञ्ज) का १७ जनामा संक्रमण पोजेटिभ देखिएसँगै नेपालमा संक्रमितको संख्या ९९ पुगेको हो । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयकाअनुसार बुधबार राष्ट्रिय परीक्षण प्रयोशालामा परीक्षण भएका नमुनामध्ये १७ वटा पोजेटिभ देखिएका छन् । २ महिने शिशुदेखि ६६ वर्ष उमेर समूहका व्यक्तिमा संक्रमण पोजेटिभ […]

नवलपुर बस दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु, ५० जना घाईते

नवलपुर, ४ कार्तिक । पुर्वी नवलपरासीकाे मध्यविन्दु नगरपालिकामा यात्रुबाहक बस दुर्घटना हुँदा ६ जनाको मृत्यु भएको छ भने  ५० जना घाईते छन्र । धरानबाट भैरहवा जाँदै गरेको लु १ ख ८४५४ नम्बरकाे यात्रु बाहक बस  अाज  (अाइतबार) विहान ५ बजे मध्यविन्दु नगरपालिका ११ दरमारचाेकमा अाफै अनियन्त्रित भइ पल्टिदा साे दुर्घटना भएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरले जनाएकाे छ । […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *