सरावल गाउँपालिकामा ब्यवसायिक कृषकलाई कृषि उपकरण बितरण

परासी ,१० असार। नवलपरासीको सरावल गाउँपालिकाद्वारा ब्यवसायिक कृषकलाई कृषि उपकरण बितराण गरेको छ । गाउँपालिकाले कृषि क्षेत्रलाई व्यावसायीकरण र आधुनिकीकरण गर्नका लागि कृषसहरुलाइ कृषि उपकरण बितरण गरेको हो ।

निजि तथा ब्यवसायिक फमकाे लागि उपकरण खरिदमा ५० प्रतिशत अनुदान बापत ५ अाेटा चाप कटर (चारा काट्ने मेसिन) सरावल १ बासाकाे कैलाश यादव ,वडा नं.२ मनरीका रमेश यादव , वडा नं. ४ गाेबरहियाकि दुर्गावति यादव ,वडा नं.६ गडाैरीकाे सुरेश यादव तथा वडा नं. ६ पुसाैलिका उमेश गुप्तालाई प्रदान गरिएको हाे । र २ ब्रस कटर वडा नं. २ मनरीका जगदिश यादव ,वडा नं. ४ ललितपुरका इन्दल यादव हस्तान्तरण गरिएको हाे।

ब्यवसायिक कृषकलाई कृषि उपकरण हस्तान्तरण सरावल गाउँपालिका अध्यक्ष राधेश्याम चाैधरीकाे अध्यक्षता तथा गाउँपालिका उपाध्यक्ष उत्तमा राय ,प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बुद्ध प्रकास पाैडेल एवम् पशुसेवा प्राबिधिक यम अर्यालकाे सहभागीतामा हस्तान्तरण गरिएको हाे ।

Related articles

रमपुरवाँ सहकारीको २०आै बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

महेसपुर, १ पुष । रमपुरवाँ साना किसान कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडको २०आै बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । संस्थाका अध्यक्ष मुजिम अंसारीको अध्यक्षता तथा पाल्हीनन्दन गाउँपालिका उपाध्यक्ष पावित्रा कोहारको प्रमुख अतिथ्यतामा सो सभा सम्पन्न भएको हो । सभामा बार्षिक प्रगति प्रतिवदेन प्रस्तुत गरिएको थियो । ९९४ जना सेयर सदस्य रहेको उक्त संस्थाले एक बर्षमा […]

तिज प्रतियोगिताको बिजेता उदय युवा क्लब धनेवा

बर्दघाट, २० भदौ । नेपाली महिलाहरुको महान चाड हरितालीका पर्व तिजको अवसर पारेर त्रिवेणी सामुदायिक टेलिभिजनले आयोजना गरेको बृहत तिज गित प्रतियोगितामा २ सय ५९ अंक प्राप्तगरी उदय युवा क्लव धनेवा प्रथम भएको छ । प्रतियोगितामा प्रथम हुन सफल उदय युवा क्लव धनेवाले २० हजार नगद प्राप्त गरेको छ भने प्रतियोगितामा २ सय ५३ अंक […]