नवलपरासीमा प्रहरी द्वारा ६६ हजारको चल्ला नष्ट

नवलपरासीमा प्रहरी द्वारा ६६ हजार रुपैया बराबरको कुखुराको चल्ला बरामद गरी नष्ट गरिएको छ। मंलवार बिहान सुस्ता गाउँपालिका वडा नं. २ कुडियामा भारतबाट अबैध रुपमा ल्याउदै गरेको १ हजार ३२० गोटा कुखुराको चल्ला प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बेलाटारीका प्रहरी निरिक्षक खुमानन्द पाण्डेले बताए ।

नियन्त्रणमा लिएको चल्ला पशुक्वाराईटाईन,स्थानिय बासिन्दा तथा पत्रकारहरुको रोहबरमा नष्ट गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागी सिमानाकामा ब्यापक सुरक्षाकर्मी परिचालन भएपनि खुल्ला रुपमा दिनहुँ तस्करी भईरहेको स्थानिय बताउछन । जिल्लाको सबै सिमानाकामा मानिसहरुलाई आवत जावतमा पुर्ण रुपमा रोक लगाइएपनि तस्करी नियन्त्रण हुन सकिरहेको छैन।

Related articles

घरेलु मदिरा सहित एकजना प्रहरीको

रबिन्द्र यादव– परासी १९ बैशाख । नवलपरासी पश्चिममा लकडाउनको उल्लंघन गर्दै मदिराको तस्करी बढेपछि प्रहरीले सक्रियता देखाएको छ । प्रतापपुर गाँउपालिका वडा नं ४ बर्दघाटे पुल नजिक बाट अबैध रुपमा नेपालबाट भारत तर्फ लैजादै गरेको यु.पी.५६ एम५२२३ नम्बरको मोटरसाईकलबाट २१० बोत्तल फायर नामक मदिरा सहित एक ब्यक्तीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर अनुसंधान गरि रहेको प्रहरीले जनाएको […]

सुस्ताले गुमायो एक सिमा रक्षक योद्धा

परासी, १७ माघ। देशको भुमिप्रति समर्पित सुस्ताको भुमि बचाउनको लागि आहोरात्र खट्दै आएका इन्ताफ मियाको बिरामीका कारण मृत्यु भएको छ। बिरामीका कारण कमजोर हुँदै गएका मिया ७२ बर्षको उमेरमा मृत्यु भएपछि सुस्ताबासी अत्यन्तै दुखी भएका छन।सुस्ता भुमी जोगाउन सुस्ता सिमामा भारतीय ज्यादतीका विरुद्धमा लडदै आएका मियाको निधन प्रती दुखी हुँदै सुस्ताबासी भन्छ्न हामिले एउटा पिलर […]