सुनवल नगरपालिकामा थप २१ जनामा क्रोना संक्रमण पुष्टि

परासी, ७ असार। नवलपरासीमा थप २१ जनामा क्रोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। यी २१ औं जना सुनवल नगरपालिकाका बासिन्दा रहेका छन। यो सहित जिल्लामा क्रोना पोजेटिभको संख्या कुल ७२ पुगेको छ। सुनवल नगरपालिकाको क्वारेन्टाइनमा बसेका १२८ जनाको पिसिआर परिक्षणका लागि स्वाब संकलन गरि राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला काठमाडौ पठाइएको थियो जसमध्ये ५२ जनाको रिपोर्ट आउँदा २१ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ भेटिएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ। संक्रमित मध्ये १६ पुरुष छन् भने ५ महिला छन् ।

क्रोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएका सन्क्रमित मध्ये वडा न १ का ५ महिला र ३ पुरुष गरि ८ जना, वडा ३ का २ जना पुरुष, वडा न ४ का २ जना पुरुष, वडा न ६ का १ जना पुरुष, वडा न ७ का ३ जना पुरुष, वडा न १२ का ३ जना पुरुष र वडा न १३ का २ जना पुरुष गरि जम्मा २१ जना रहेको सुनवल नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख कृष्ण प्रसाद न्यौपानेले बताए ।

उनका अनुसार संक्रमित सबै भारतबाट आएर वडा स्तरीय सामुदायिक क्वारेन्टाइनमा बसेका थिए । संक्रमित सबैको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र सबै सक्रमितलाई नगरपालिकाले वडा नम्बर १ स्थित बाल सिकाइ केन्द्रको भवनमा बनाएको आईसोलेसन सेन्टरमा लैजाने तयारी भैरहेको जनाएका छन।

Related articles

असारे विकास तथा गुणस्तरहिन कार्यको नतिजा : जताततै फुटन थाल्यो पिच बाटो

परासी, ३१ भदाै । नवलपरासीका अधिकांश पिच बाटो फुटेर विग्रिदै गएका छन् । जिल्लाको मुले तथा सहायक बाटो र ग्रामिण क्षेत्रका विभिन्न पिच बाटोहरु फुटेर बिग्रिका छन् । भैरहवाँ–परासी–भुमही बाईपास सडक खण्ड र परासी–महेसपुर सडक खण्ड ३ बर्षमा हुने रुटिङ्ग मेन्टेनेन्स अन्तर्गत सर्फेस ड्रेसिङ्ग मार्फत मर्मत भएको ५ महिना नबित्दै ठाउँठाउँमा फुटेर बाटो बिग्रन थालेको […]

वैदेशिक रोजगारीमा ठगीका अनेक रुपः फेसबुकमा चिनजान बैंकमा रकम

काठमाडौँ, फागुन । करिब दुई वर्षअघि आफूलाई पोर्चुगलमा बसोबास गरिरहेको बताउने बिनिता लामाले आङदोमा शेर्पालाई फेसबुकमा साथी बनाउन ‘रिक्वेस्ट’ पठाइन् । पोर्चुगलमा न आफन्त न साथी नै भएकी रामेछाप, रसनालु–३ की आङदोमालाई सुरुमा ‘रिक्वेस्ट’ स्वीकार गर्न अप्ठेरो लाग्यो । त्यसैले उनले केही समयसम्म विनिताको ‘रिक्वेस्ट’ स्वीकार गरिनन् । लामो समयसम्म साथी नबनेपछि विनिता आङदोमा बस्दै […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *