रामग्राम नगरपालिका ९ मा आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्र स्थापना

परासी, २३ जेष्ठ । रामग्राम नगरपालिका वडा ९ जोकवारमा आधारभुत स्वास्थय सेवा सुचारु भएको छ । वडाबासीहरुलाई स्वास्थय सेवा प्रदान गर्न नगरपालिकाले वडामा आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्र स्थापना गरि आजदेखि उपचार सेवा सुचारु गरेको वडा अध्यक्ष सुनिल पाठकले जानकारी दिएका छन् ।

वडाअध्यक्ष पाठकका अनुसार सो केन्द्रमा एक जना हेव, एकजना स्टाफ नर्स र एक जना कार्यालय सहयोगी गरि ३ जना जनशक्ति खटाइएको छ । वडाबासीहरुलाई घरदैलोमै उपचार सेवा प्रदान गर्न स्वास्थ्य बारे सचेत गराउने सो केन्द्र स्थापना गरिएको हो । यसैगरि नगरपालिकाको सबैवडाहरुमा वडाबाटै उपचार सेवा प्रदान गर्न नगरपालिकाले आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्र स्थापना गरिरहेको जनाएको छ ।

Related articles

सुनवलमा तमु गुरुङ्ग विद्यार्थी समिति गठन

सुनवल, ३१ भदौ । नेपाल तमु गुरुङ्ग बिद्यार्थी छोजधि सुनवल नगर समिति एक कार्यक्रमका बिच गठन गरिएको छ । सुनवल ५ बनकट्टि महाज्ञान बौद्ध बिहार स्थित नेपाल तमु बिद्यार्थी छोजधि गुरुगं बिद्यार्थी राष्टिय परिषद् जिल्ला कार्यसमिति नवलपरासिद्धारा बिष्णु माया तमुस्योको अध्यक्षतामा १५ सदस्यिय सुनवल नगर समिति गठन गरिएको हो । समितिको उपाध्यक्षमा निर्मला टु क्याप्री […]

कुबेर बचत तथा ऋण सहकारी सस्थाद्वारा ब्याजमा १०%छुट

नन्दु यादव- गोपिगन्ज, २० जेठ। पश्चिम नवलपरासी जिल्लाकाे सरावल गाउपालिका वडा न ६मा अवस्थित कुबेर बचत तथा ऋण सहकारी सस्थाा लिमिटेडले ब्याज १०% छुट दिने भएकाेे छ ।बिश्वब्यापी रुपमा फेैलिदै गईरहेकाे काेराेना सक्रमणले गर्दा देशनै लकडाउन अवस्थामा रहेकाे कारण अार्थिक अवस्था तहस नहस भएकाे अवस्थालाई मध्ये नजर गर्दै सस्थाबाट ऋण लिएका ेसेवाग्राहीले आगामी असार २०गतेसम्ममा […]