नवलपरासीमा लागु औषध सहित दुई जना पक्राउ : लकडाउनमा पनि लागु औषध ओसारपसार घटेन

0
206

रबिन्द्र यादव–

परासी, २८ बैशाख । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले लागु औषध सहित दुईजनालाई पक्राउ आज सार्वजनिक गरेको छ । दशगजामा निगरानी गर्न गस्तीमा खटिएको प्रहरी टोलीले चेकजाँचको क्रममा लागुऔषध सहित दुईजना युवालाई पक्राउ गरेको हो ।

बैशाख २४ गते जिल्लाको प्रतापपुर गाउँपालिका ५ बसैया प्रहरी चौकीबाट गस्तीमा खटिएको प्रहरी टोलीले दशगजाबाट आउदै गरेको एकजना युवालाई शंकाको आधारमा पछयाउदा उनको साथबाट ठुलो मात्रामा लागु औषध बरामद भएपछि उनलाई र उनको साथीलाई प्रहरीले पक्राउ गरि अनुसन्धान थालेको प्रहरी नायब उपरिक्षक बिरेन्द्र थापाले जानकारी दिएका छन् ।

डिएसपी थापाका अनुसार पक्राउ पर्नेमा बर्दघाट नगरपालिका ६ बस्ने २८ बर्षिय बिजय चौधरी र २५ बर्षिय सुनिल चौधरीलाई रहेको जनाएका छन् । उनीहरुका साथबाट ओनेरेक्स सिरफ १ सय एमएलको ४ बोतल नाइटोभेट ७५ पिस, स्पास्मो ८ क्याप्सुलका ५४ थान बरामद भएको र उनीहरुसँगै सम्लग्न अन्य फरार रहेकोले उनीहरुको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here