घरेलु मदिरा सहित एकजना प्रहरीको

0
228

रबिन्द्र यादव–

परासी १९ बैशाख । नवलपरासी पश्चिममा लकडाउनको उल्लंघन गर्दै मदिराको तस्करी बढेपछि प्रहरीले सक्रियता देखाएको छ । प्रतापपुर गाँउपालिका वडा नं ४ बर्दघाटे पुल नजिक बाट अबैध रुपमा नेपालबाट भारत तर्फ लैजादै गरेको यु.पी.५६ एम५२२३ नम्बरको मोटरसाईकलबाट २१० बोत्तल फायर नामक मदिरा सहित एक ब्यक्तीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर अनुसंधान गरि रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय बेलाटारीका प्रहरी निरिक्षक खुमानन्द पाण्डेको नेतृत्वमा खटिएको गस्ती टोलीले नियन्त्रणमा लिई आवश्यक कारवाही अगाडि बढाएको हो । यसैगरी बिहिवार दिउँसो सुस्ता गाँउपालिका वडा नं. १ रुपौलियाबाट १ सय लिटर घरेलु मदिरा लकडाउनको अवज्ञा गर्दै नेपाल भित्रै एक स्थानबाट अर्को स्थानमा लग्दै गरेको अवस्था प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई घरेलु मदिरा नष्ट गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here