आज लकडाउनकाे दाेश्राे दिन : नवलपरासी पनि सुनसान

परासी, १२ चैत। कोरोनभाइरस (कोभिड–१९) को महामारीको सन्त्रासका बीच नवलपरासीमा लकडाउनकाे प्रभाव राम्राे देखिएकाे छ । हिजाेकाे तुल्नामा सर्वसाधाराणहरू अाज बाहिर निस्केकाे खासै पाइएकाे छ । अाज लकडाउनकाे दाेश्राे दिन अत्यावस्यक सेवा अस्पताल, अाैषधी पसल, खाद्यान पसल, फलफुल तरकाली, ग्यास, पेटराेलिय पसल बाहेक अरू सबै बन्द छन्र ।

लकडाउनलाइ प्रभावकारी बनाउन चाेकचाेकमा बाक्लाे रूपमा प्रहरी परिचालन गरिएकाे छ । बिना जरूरत घरबाहिर निस्कनेलाइ प्रहरीले घरमै बस्न सुझाव सहित फर्काउने गरेका छन्र । सडकहरु झनै सुनसान देखिएका छन् । लकडाउनले जिल्लाकाे राजमार्ग र भित्री सडक र सिमा क्षेत्र तथा बजारहरू सुनसान बनेका छन्र । विश्वभरि फैलिरहेकाे क्राेना भाइरसकाे संक्रमणलाइ फैलिन नदिन सबैलाइ घरमा बसेर सरकारलाइ सघाउन प्रशासनले अाग्रह गरेकाे छ ।

Related articles

सुनवल उद्योग बाणिज्य संघद्धारा विभिन्न उद्योग बाणिज्य संघहरु भ्रमण

परासी, २४ भदौ । सुनवल उद्योग बाणिज्य संघले छिमेकी जिल्लाका विभिन्न चेम्बरहरु भ्रमण गरेको छ । पश्चिम नवलपरासीको सुनवल नगरपालिकामा स्थापित उद्योग बाणिज्य संघका कार्यसमितिले रुपन्देहिको सिद्धार्थ, तिलोत्तमा र बुटवल उद्योग बाणिज्य संघलाई भ्रमण गर्दै ति संघका पदाधिकारी एवं सदस्यहरु संग परिच्यात्मक कार्यक्रम समेत गरेको हो । सुनवल उद्योग बाणिज्य संघलाई विस्तार बलियो संघको रुपमा […]

सुरक्षाको कारण देखाउँदै मोदीको पोखरा र लुम्बिनीको भ्रमण रद्द

काठमाडौँ । भदौ १४ र १५ गते आयोजना हुन लागेको बिमस्टेक सम्मेलनमा भाग लिन भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी नेपाल आउन लागेका छन् । सम्मेलनको क्रममा यहाँ विभिन्न आयोजनाको उद्घाटना गर्ने कार्यक्रमका साथै लुम्बिनी र पोखराको भ्रमण गर्ने तयार पनि थियो । भारतीय दूतावास र नेपाल सरकार त्यसको तयारीमा जुटिसकेका थिए । तर, अन्तिम समयमा आएर […]