ट्रककाे ठक्करले अरूणखाेला पुल भासियो यातायात अवरुद्ध

परासी, २९ साउन । पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत पुर्वी नवलपरासीकाे मध्यविन्दु ११ अरूणखाेलाकाे पुलामा एक ट्रकले ठक्कर दिँदा पुलमा क्षति पुर्याएको छ । आज बिहान पूर्बबाट पश्चिम तर्फ जादै गरेको ना ६ ख ४७१ नम्बर ट्रकले उक्त पुलको एक तर्फी भागमा ठक्कर दिदा पुलमा क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पुलमा ठक्करका कारण पुल भाँसिएकाे छ जसकारण ठुला सवारी चल्न रोक लगाईएको छ भने साना सवारी साधन चलिरहेको प्रहरीले जनाएको छ । पुलको मर्मतमा सयम लाग्ने भएकाे हुँदा  तत्काल यातायात सुचारू गराउन खाेलामा डाईभर्सन बनाइ यातायात सुचारु गरिने प्रहरीले जनाएको छ ।

Related articles

सुनवल नगरका सबै जनतालाई पहुँच हुने ठाउँमै अस्पताल बन्ने : नगर प्रमुख भरत थापा

सुनवल २२ भदौ । पश्चिमी नवलपरासीको सुनवल नगरपालिकाले सबै वडाका जनतालाई पायक पर्ने ठाउँमै अस्पताल बनाउने आफनो धारणा व्यक्त गरेको छ । नगरपालिकाद्धारा सोमबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा नगर प्रमुख भिम बहादुर थापाले नगरभरिका सबै जनतालाई सहजै पहुँच हुने ठाउँमै १५ सैयाको अस्पताल निर्माण गर्ने बताएका हुन् । जसको लागि सुनवल नगरपालिकाले वडा ५ को बनकट्टीमा […]

बर्दघाट कार दुर्घटनामा परि एकको मृत्यु २ घाईते

बर्दघाट, १८ बैशाख । नवलपरासीको बर्दघाटबाट त्रिवेणी जाँदै गरेको कार बर्दघाट–१६ केराबारीमा दुर्घटना हुँदा संचार उद्यमी ४४ बर्षीय हरिकृष्ण भुर्तेलको मृत्यु भएको छ । उनीसंगै कारमा सवार अन्य दुई जना घाइते भएका छन् । बिहीबार साँझ भएको दुर्घटनामा बा १२ च २००९ नम्बरको कारका चालक भुर्तेलको मृत्यु भएको हो । दाउन्ने स्पेश नेटवर्क प्रालिका संचालक […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *