मुस्लिम संघ नवलपरासीद्धारा हजयात्रीहरुलाई विदायी


परासी, ७ साउन । नेपाल मुस्लिम संघ जिल्ला कार्यसमिति नवलपरासीले हज यात्रीहरुलाई सम्मान गरि विदायी गरेको छ । संघका जिल्ला सभापति करिम खानको अध्यक्षता तथा पुर्व सभाषद हाजी अलाउद्दिन अंसारीको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा हाजी तथा हज्जीनहरुलाई दोसल्ला लगाई सम्मान गरिएको हो ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि पुर्व सभाषद हाजी अलाउद्दिन अंसारी, फैजाने अहले बैत संस्थाका अध्यक्ष मौलाना सैयद गुलाम हुसेन मिँया, मौलाना हाजी तैयब अंसारी, हाजी ईजहार मिँया, हाजी जमिद देवान, मुस्लिम युवा समाजसेवी कासिद अली, संघका उपाध्यक्ष बद्रि आल, सह–सचिव मिस्बाही मौलाना सिद्दिक अंसारी, मौलाना जुल्फेकार अहमद लगायतले हजयात्रीहरुलाई हजको शुभकामना दिदै विदायी गरेका हुन् ।

Related articles

लुम्बिी विकास कोषले रामग्राम स्तुपको विकासका लागि दुई करोड बजेट दिने

परासी, ४ बैशख । पछिल्लो समय लुम्बिनी विकास कोषले रामग्राम स्तुप क्षेत्रमा चासो देखाउन थालेको छ । नवलपरासीका सर्वसाधरण, जनप्रतिनिधि, प्रशासन, सञ्चारकर्मी लगायतले लामो समय देखि झक्झकाईरहेका बेला लुम्बिनी विकास कोषले अहिले रामग्राममा चासो देखाएको पाईएको छ । कोषले अहिले तत्कालका लागि रु दुई करोड बजेट विनियोजन गरेर विकासको काम थालेको छ । जसमध्य रु […]

सावर्जनिक स्थलों पर सशस्त्र प्रहरी बल ने चलाया सफाई अभियान

जीतेन्द्र गुप्ता– महेशपुर, १० कार्तिक । आगामी दीपावली व छठ पर्व के मद्देनजर नवलपरासी सशस्त्र प्रहरी बल एसपी गहारधान राई के निर्देश पर सशस्त्र प्रहरी बल बीओपी हरपुर के जवानों ने शनिवार की सुबह 7 बजे से शाम 5 बजे तक बृहद सफाई अभियान चला लोगो को स्वच्छता अभियान के प्रति जागरूक किया। सफाई अभियान […]