मुस्लिम संघ नवलपरासीद्धारा हजयात्रीहरुलाई विदायी


परासी, ७ साउन । नेपाल मुस्लिम संघ जिल्ला कार्यसमिति नवलपरासीले हज यात्रीहरुलाई सम्मान गरि विदायी गरेको छ । संघका जिल्ला सभापति करिम खानको अध्यक्षता तथा पुर्व सभाषद हाजी अलाउद्दिन अंसारीको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा हाजी तथा हज्जीनहरुलाई दोसल्ला लगाई सम्मान गरिएको हो ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि पुर्व सभाषद हाजी अलाउद्दिन अंसारी, फैजाने अहले बैत संस्थाका अध्यक्ष मौलाना सैयद गुलाम हुसेन मिँया, मौलाना हाजी तैयब अंसारी, हाजी ईजहार मिँया, हाजी जमिद देवान, मुस्लिम युवा समाजसेवी कासिद अली, संघका उपाध्यक्ष बद्रि आल, सह–सचिव मिस्बाही मौलाना सिद्दिक अंसारी, मौलाना जुल्फेकार अहमद लगायतले हजयात्रीहरुलाई हजको शुभकामना दिदै विदायी गरेका हुन् ।

Related articles

गौतम बुद्धको सानीमाको दरवार क्षेत्रमा उत्खनन सुरु

बुटवल,६ असार । रुपन्देहीको शुद्धोधन गाउँपालिका-५ मानपकडी दर्बाह क्षेत्रमा रहेको भुवनेश्वरी कोटइमाई मन्दिर क्षेत्रमा उत्खनन् सुरु भएको छ । पुरातत्व विभागले प्रारम्भिक उत्खनन् कम्तिमा १५ दिनसम्म जारी रहने जनाएको छ । लुम्बिनीको मायादेवी मन्दिर परिसरमा भेटिएकोजस्तै पातलो खालको इँटा उत्खनन् क्षेत्रमा स्थानीयले देखिएको भन्ने सूचनाका आधारमा उत्खनन् सुरु गरिएको विभागका पुरातत्व अधिकृत भास्कर ज्ञवालीले जानकारी […]

रामग्राम स्तुपको विकास जनप्रतिनिधिको चाँसो

परासी, २४ चैत्र । ओझेलमा परेको रामग्राम स्तुपको विकासका लागि जनप्रतिनिधिहरुले चाँसो देखएका छन् । जिल्लामा पर्यटन फस्टाई स्वरोजगरा बढाउन जनप्रतिनिधिहरु रामग्राम स्तुप, पण्डितपु, त्रिवेणी धाम सहित विभिन्न एतिहासिक एवं धार्मिक क्षेत्रको विकासमा चाँसो देखाएका छन् । नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका ७ उजैनी स्थित ऐतिहासिक, पुरातात्विक एवं धार्मिक स्थल रामग्राम स्तुप शान्तीका अग्रदुत भगवान गौतम बुद्धकोे […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *