एक लाख ३० हजार सहित ८ जना कौडा खेल्ने जुवाडी पक्राउ


कावासोती, २५ भदौ । पुर्वी नवलपरासीको ईलाका प्रहरी कार्यालय गैडाकोटले १ लाख ३० हजार रुपैया सहित ८ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले कौडा खेलीरहेको अवस्थामा ति ८ जनालाई जुवाडेलाई पक्राउ गरि थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।

प्रहरीले विशेष सुराकीको आधारमा गैडाकोट नगरपालिका वडा नं. ५ स्थित कुमुघाटबाट ति ८ जना जुवाडेलाई कौडा खेलीरहेको अवस्थामा पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा गैडाकोट २ बस्ने ४० बर्षिय नवराज क्षेत्री, तनहु आबुखैरेनी बस्ने ४० बर्षका सुरेन्द्र मगर, गोरखा शहिद लखन गाउँपालिका बस्ने ३० बर्षका डिल्ली प्रसाद पनेरु, चितवन भरतपुर महानगरपालिका ११ बस्ने ४१ बर्षका बोध बहादुर पौडेल, लमजुङ्ग बेशिसहर बस्ने ४१ बर्षका मिलन शिलवाल, चितवन भरतपुर महानगरपालिका बस्ने ३८ बर्षका बुद्ध घले, चितवन राप्ती नगरपालिका बस्ने ७० बर्षका कृष्ण प्रसाद तिमिल्सिना र सर्लाही ईश्वरपुर बस्ने ३७ बर्षका रमेश कार्की रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय गैडाकोटका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक लोक बहादुर जि.सीले जानकारी दिए ।

प्रहरीले ति जुवाडेको साथबाट १ लाख ३० हजार १ सय २० रुपैया सहित कौडा खेलाउने वोर्ड १ थान, कौडा १६ थान बरामद गरेको प्रहरी निरिक्षक जिसीले बताए । यस क्षेत्रमा अझैपनि ठुलो–ठुलो रकमको कौडाको खेला भैरहेको प्रहरीको शंका छ ।

गैडाकोटमा विभिन्न क्षेत्रका व्यक्तिहरु यसरी कौडा खेलिरहेको पाइएपछि अझै पनि यस क्षेत्रमा ठुलो खेल भैरहेको हो कि भन्ने शंकाको आधारमा प्रहरीले यस घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।

Related articles

सुनवल नगरपालिकामा सय बेडको क्वारेन्टाईन निर्माण

परासी, ११ चैत । पश्चिम नवलपरासीको सुनवल नगरपालिकाले १०० बेडको क्वारेन्टाईन निर्माण गरिएकाे छ । क्रोना भाईस संक्रमणको आशंका गरिएको घरपरिवारलाई क्वारेन्टाईनमा राख्नका लागि नगरपालिकाको वडा ११ जर्गहा स्थित एक चौरमा १०० बेडको सुविधा सम्पन्न क्वारेन्टाईन निर्माण गरिएकाे जनाएको हो । उक्त क्वारेन्टाईनमा क्रोना आशंका गरिएको घर परिवार, सम्पर्कमा रहेका व्यक्तिहरु र संक्रमित देशबाट आएका […]

सिजनल भाईरलको संक्रमण : अस्पतालहरुमा विरामीको चाप बढदै

परासी, १ असोज । अत्याधिक गर्मी र बायुमण्डल प्रदुषित भएकाले गाउँ–सहरमा भाईरलको संक्रमण बढेको छ । अत्याधिक गर्मी, छिनछिनमा बर्षा र बायुमण्डलमा धुलो–धुँवाले वातावरण प्रदुषित भई भाईरलको संक्रमण बढदै विरामीहरुको संख्या पनि बृद्धि भएको छ । अहिले गर्मी–बर्षा सिजन सकिदै जाडो सिजनमा परिवर्तन भैरहेकाले मौसम परिवर्तका कारण पनि मानिसहरु विरामी पर्न थालेको चिकित्सकहरु बताउछन् । […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *